KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

Karácsonyi limitált kiadás

Kényeztető, pazar habot képező habfürdő. Zamatos, gyümölcsös illata van. Szappanmentes, pH-semleges formulája nem szárítja a bőrt.

Ár: 1099 , Eladó: Dzsulika
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Szombathelyen vagy környékén, Fizetés előre utalással, PostaPontra is küldöm, ha kell

Rainbowgirl14

2018. június 26.

Kellemes illata van, de szerintem nem habzik olyan jól, és a hab sem marad meg sokáig. Az összetevői sem a legjobbak.

Rainbowgirl14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Jeanette88

2018. január 17.

Karácsonyra vettem többet ajándéknak és végül hagytam magamnak is, kellemes, finom illatú, gazdagon habzó, és jó pont hogy nem szárított ki. A bőrön nem túl tartós, de az ünnepi hangulathoz jólesett elmerülni benne. :) Valószínű jövőre is beszerzem, az aktuális karácsonyi illatot.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Színezék. Lilás piros.