KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Biussss, az összetevőket feltöltötte: Feketemacska, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Karácsonyi limitált kiadás

Rendszeres használata puhává és hidratálttá teszi a kezeket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jeanette88

2018. március 27.

Az állaga elég vizes, az én száraz közbőrömre ez édes kevés....inkább a zsíros krémeket szeretem.
Egynek jó lesz, elhasználom, de nem venném újra. Hamar beszívódik, és az illatát viszont nagyon szeretem.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Fudka

2018. március 3.

Hogy valami pozitívum is legyen itt a termék alatt: nekem nagyon bevált. Pont amiatt hogy kissé vizes állagú,a túl sűrű szinte ragacsos krémekre se időm se energiám. Gyorsan beszívódik,nekem az illata is nagyon tetszik,és már egyet elhasználtam,még van kettő belőle. A kezeim puhák és hidratáltak tőle. :)

Fudka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Pam

2018. február 24.

Kellemes az illata. Nem a legjobb kézkrém, de a 4 pontot megérdemli.

Pam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Kellemes az illata. Nem a legjobb kézkrém, de a 4 pontot megérdemli.

Szappanka92

2018. február 16.

250Ftért vettem, de még az is sok érte.
Az illata édes, de semmilyen és egyáltalán nem hidratál. Elhasználtam, de nem ajánlom senkinek.

Szappanka92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

250Ftért vettem, de még az is sok érte.

Feketemacska

2017. december 26.

Barátnőmtől kaptam karácsonyra ezt a kis krémet. Az illata érdekes bár kissé furcsa. A hidratáló hatása sem intenzív a krém állaga pedig elég vizes. Nem egy csodakrém mindenesetre elhasználom.

Feketemacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0