KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyik, Módosítva: 2016. március 31.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Szép, ápolt szemöldök természetes árnyalatokban. A szemöldökzselé könnyű formulája B5-provitamint tartalmaz, amely hidratálja, ragyogóbbá és optikailag dúsabbá teszi a szemöldököt. Két színárnyalatban kapható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

2018. október 22.

Már párszor újravettem, nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni. Könnyű vele dolgozni. Kicsit drága, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Turdusmerula

2018. március 21.

A "blonde" árnyalat van meg és nagyon szeretem. Könnyű a használata, a nem túl nagy spirálkefével precízen lehet eloszlatni a terméket a szemöldökszálak között. Tartós.

Turdusmerula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Ppet

2018. január 13.

A sötétebb árnyalatot rendeltem, nekem evidens volt, de mivel szinte fekete a szemöldököm, igy nem elég atfutni rajta, mert akkor látszik az elütő szín. Éppen ezért (nem tudom mennyire rendeltetésszerű) de en "rajzolok" is vele. Akkor nagyon szep, tetszik ez a barna szín, amit kihoz a szemoldokombol. Miután ezt az irdatlan mennyiséget is felteszem, 1-2percig azert erzem, hogy ott van, aztán eltűnik az érzés. Nagyon szeretem!

Ppet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

blairIRL

2018. január 12.

Az egyetlen termék, ami miatt még adok le rendelést az Oriflame-hez: passzoló szín, elegendő festéket vesz fel a kefe, kényelmes vele dolgozni, nem festi be a bőrödet, plusz nekem vagy egy évig bírja cérnával!

blairIRL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

zsofuu02

2018. január 3.

Nagyon szeretem, mivel elégedett vagyok vele, nem kísérletezem mással, mindig ezt rendelem! Könnyű vele dolgozni, színt is ad. :)

zsofuu02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

jatekny

2017. október 3.

Imádom! Nem is értem,hogy tudtam eddig szemöldökzselé nélkül élni :) Annyira praktikus,tartós,nem maszatolódik.
Szőke vagyok a barna árnyalatát vettem,de nem sötét,pont jó.Tökéletesen elégedett vagyok!

jatekny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

mariann33

2017. március 2.

A legeslegjobb amit szemöldökre lehet kapni!!Színez,formáz,ápol,helyén tart!A világosabb van nekem is és pont elég sötét így is.Aránylag ritkán van a katalógusban,de olyankor akciósan szerepel,mindig veszek tartalékba,mert előbb-utóbb biztos ezt is megszűntetik,hisz jó....

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

csokibeka

2017. január 16.

Sietős napokon mindig érte nyúlok, hatalmasat dob a szemöldököm összképén, mert hiába van tetoválva, a szőrszálak világosabbak, mint a hajam és ez erre tökéletes megoldás. Természetes hatást kölcsönöz, a helyén tartja a szálakat és nem pereg, nem kenődik és könnyű lemosni is. Tényleg annyira kell vigyázni, hogy a szabad szemmel nem látható kis pihéket is beszínezi.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

danyadi77

2017. január 16.

Az itteni vélemények alapján figyeltem fel rá, pedig nagy Oriflame Giordani rajongó vagyok. Nincs összehasonlítási alapom, de nem rossz kis cucc, egy kis pluszt ad a szemöldökömnek, ha rohanok mindenképp ezt veszem elő, mert gyorsan lehet vele dolgozni..oda kell figyelni,mert egy-két pihét is befest, amit nem akarok hangsúlyozni, de azokat még frissében le szoktam törölni. Tartós, jó az állaga, nem maszatolódik, tényleg annyit visz fel a kefe, amennyit kell. Nekem a sötétebb árnyalat van, tökéletesen passzol a sötétbarna szemöldökömhöz. Aki látványos hatásra vágyik, azért lehet, hogy csalódni fog.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

nkatika

2016. szeptember 27.

A világosabb árnyalatot vettem meg, de úgy lett jó, hogy sötét színűre festettem a hajam. Így viszont a legpazarabb termék szemöldökre, amit eddig próbáltam! Kiváló, csodaszép, a kefét könnyű használni, pont annyit visz fel, amennyit perfekt el lehet dolgozni. Tartós, színét és formáját tekintve is.
Kár, hogy csak 4ml az egész :(
Totál működő beauty-cucc: *****

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Kár, hogy csak 4ml az egész :(
Totál működő beauty-cucc: *****

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.