KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2018. április 9.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

A szárazsampon azonnal eltávolítja a haj elnehezedését, fakóságát és egészségtelen megjelenését okozó faggyút a hajtövekről. Formulája tápláló fitotápanyagokból álló Phytonutrients Komplexet és ceramidokat tartalmaz, amelyek megőrzik a haj hidratáltságát és megtartják fehérjeszintjét. Hatására a haj fényesebb és simább lesz.