KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

A sampon a nedvességtartalom megtartásával tisztítja, táplálja, egészségesebbé és fényesebbé teszi a hajat. Argánolaja extra védelmet nyújt a száraz, töredezésre hajlamos hajnak.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nona1975

2016. október 8.

Végre megtaláltam a ˇˇsampontˇˇmár az első használat után érezhető volt a különbség.Balzsamjával és a hajvégápolójával együtt használom.

nona1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

szandy087

2016. augusztus 17.

szerintem jó kis sampon ! normál esetben 2x kell hajat mosni, ha nagyon koszos a haj, akkor 3 hajmosás szükséges. Legalábbis ezt tapasztaltam :)
3. mosásnál már igen jól habzott, én balzsamjával és pakolásával együtt használom, így nekem nem volt gond a kezelhetőségével. A hajam szuper fényes lett, nagyon lágy és selymes, viszont valamelyik a 3 termék közül mintha elnehezítené pár nap után... én heti 1x mosok hajat, mióta így 3asban használom hamarabb mászok a kádba. Azt még nem tudtam eldönteni inkább a gyakoribb hajmosás de isteni haj addig, vagy rájövök melyik nehéz és megválok tőle :D Így csak 4 csillag

szandy087
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

dorina0717

2015. november 11.

Amióta megjelent az oriflame-ben azóta ezzel mosok hajat illetve használom hozzá a balzsamot és a hajvégápoló olajat is. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. (sampon 2x, balzsi 1x, vizes hajra pedig az olaj). Festett szőke a hajam, ezzel a termékkel nem törik, könnyen kifésülhető, sima, selymes tapintású. A balzsamot hosszan kell kimosni a hajból, vagy különben zsíros hatást kelthet szárazon 1-2 nap után.(addig mossuk, amíg a sikamlós érzés elmúlik).
KÉRDÉS/TIPP: Az előttem szóloktól pedig megkérdezném, hogy a sampon és a balzsamot is használták? Mert bármilyen termékről van szó, akár drágább, nevesebb márka esetén, a sampont és a balzsamot is használni kell, hiszen úgy fejtik ki az elvárt hatást!

dorina0717
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

trisztan

2015. március 12.

Nekem annyira nem jött be. Nagyon nehéz volt eloszlatni a hajon, és nem is habzott rendesen, alig bírtam kimosni, mintha maradt volna valami nyákos réteg utána a hajon. Sajnos ez már a második sampon ebből a termékcsaládból, ami nem tetszik.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!