KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

0bikbik0

2015. július 4.

Valóban vacak INCI, de nálam az arckrémjével együtt használva bevált. Szép, egységes, hidratált lett a bőröm, semmi pattanás. Mintha még a kontúrok is megemelkedtek volna...Nálam hatásos volt, de ha előre megnéztem volna az összetevőket (mint ahogy mostanában teszem), nem vettem volna meg, Az eredményei viszont az én bőrömön valóban láthatóak.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

grizus

2014. június 20.

Én is elcsábultam a gyémántportól. Azt hiszem, pillanatnyi elmezavar lehetett. A krém csalódást okozott, olyan mű a jellege és semmit sem tudott abból, amit ígért. Az összetevőlista is elég gáz, ezekhez képest pedig drága. Szóval nem volt egy jó vétel.

grizus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

kpityike

2014. március 15.

Egész jó, télen kellett ez a hidratáló hatás. Csini üvegben, pumpás megoldás. Sajnos az illata nekem annyira nem tetszett, de ettől függetlenül még lehet újra venném, de csakis akciósan, mert eredeti ára elég húzós. Biztos a gyémántportól, ugye.... :)

kpityike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

elfi777

2013. június 21.

Megrendeltem, finom, elegáns, gazdaságos, egyelőre 5, aztán update.
Ilyen drága krémem sosem volt, nem tudtam ellenállni, "gyémántpor", hmm..:)

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

Megrendeltem, finom, elegáns, gazdaságos, egyelőre 5, aztán update.
Ilyen drága krémem sosem volt, nem tudtam ellenállni, "gyémántpor", hmm..:)

bandita

2012. április 11.

Picit csillámos volt a termék, az érzékeny arcbőröm sem szerette. Elkenegettem, de nem történt pozitív változás, így leváltottam.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 11.

barnokiz

2011. március 5.

Használom a készítményt, nagyon elégedett vagyok vele.

barnokiz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 5.

Használom a készítményt, nagyon elégedett vagyok vele.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Squalane eo 1 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!