KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Élvezze az élet minden pillanatát a vibráló, virágos Live In Colour Eau de Parfum varázslatos illatával. Egy pumpálás, és már érezheti a virágos-gyümölcsös-vizes eszenciák csodálatos hatását."

Ár: 2500 , Eladó: thaly
Állapot: 1×próbált, Helyszín: Nagylóc, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán küldöm
Ár: 2500 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Győr/Keszthely, fizetés: Szállítás: posta, személyes átvétel fizetés: utánvéttel

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

Az illata könnyed, nyárias pont ilyet kerestem. Nap közepére újra kell fújnom de elégedett vagyok az erősséggel. Meglepően kevés fogy el belőle pedig már hónapok óta használom. Főleg a kis fújóka miatt vágytam rá és nem bántam meg, pont jó mennyiségben adagol. Kicsit drága de akciosan vettem 3000ft. Kedvemc parfümöm.

bernatd
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Burya

2018. július 3.

Ő a legújabb kedvencem. Kis pimasz. Az ember azt hinné, hogy egy bájos kis virágos szellőcske, aztán egyszercsak orron harap. Egyszerre friss, virágosan édeskés és fanyar a rebarbarától. Az egyik legjobban sikerült vakvásárlásom! :D Ezen a nyáron biztos, hogy sokszor nyúlok majd érte. És azt hiszem, egyúttal meg is kezdem a betárazást belőle. Kategóriájában tőlem akár 10 csillagot is kapna!

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

adrica

2018. április 10.

2018.04.03.: Azt hittem, hogy pótolja a Serene hiányát, de cseppet sem. Pedig a katalógusban véltem benne felfedezni. Első körben nem leszünk barátok. Túl édes a nyitánya. Bár van benne kis menta szerű, ami a hűvösségét idézi, talán nyárra... Nekem túl gyümölcsös, édes, aztán lecsendesül, de akkor meg nem érzem. Miért nem hallgattam az intő szóra? Kellett nekem elcsábulni! Pedig ott voltak a jelek. Tényleg kis mennyiség ami kijön belőle, úgy hogy jócskán lehet spriccelgetni. Amit napközben ismételhetünk, mert tényleg gyengusz. Olyan játék parfüm, kis lányoknak. Lehet, hogy lepasszolom a lányaimnak. Kérem vissza a Serene-t! Acqua di Gioia feelingje van.

2018.04.10.: Kibékültem vele. Már megszoktam az édességét, és a leszáradása igen is tetszik. Lányaim rajonganak érte. Nem álmaim illata, de fogom használni. Hétköznapra, amikor nem tudom mivel legyek, olyan kis átlagosnak, csak hogy legyen ami felfrissít. Tavaszra, nyárra, de még őszre jobb időkre. Irodába... mert talán sok vizet nem zavar. Azért van egy kis friss hatása, nem húzom le egyáltalán. Ja, és elzárható és nyitható a spricnije! Pacsi az üvegnek így, mert azért lehet hordani táskában is! A régebbieket nem lehetett az ilyen pumpásokat, mert kifolytak. Ez nem!

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Turdusmerula

2018. április 3.

Könnyű, friss tavaszias illat. Bátran fújkálhatunk belőle, nem lesz émelyítő az illata. Sajnos nem annyira tartós azért is vontam le egy csillagot.

Turdusmerula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Norci89

2018. április 1.

Már majdnem elfelejtettem róla írni,tetszett az üveg,tetszett a leírás,meg is illatolgattam az újságot dörzsölve:)Meg is érkezett.Ez a klasszikus pumpa megoldás nagyon kis pofás,nem táska barát,csak ha dobozban hordod magaddal:)Illata? Háát valamivel többet vártam,kellemes,könnyű,rajtam tartós is,elsőre kesernyés beütése van,aztán lágyul szépen,úgy ahogyan azt el is vártam tőle.Na azért tartósság alatt nem kell itt nagy napokig tartó illatfelhőt begondolni,de ruhán másnap is érezni.Nekem ennyi pénzért akciósan megérte,teljes áron már enyhe túlzás.

Norci89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Lory

2018. március 15.

A közelgő tavasz az ő ideje.Friss,légies illatocska leheletnyi édes leszáradással,amit talán a fehér ámbrának köszönhet.Nem teljesen az én világom ez a kis ártatlan illatocska de szívesen fogom használni,sőt a közelmúltban egy-két melegebb napon is már viseltem.Túl nagy ovációra nem alkalmas nálam,amire kitalálták,azt hozza,csendes,bőrközeli tavaszváró parfüm.A bevezető akciós árát megérte,többet nem áldoznék rá.Az üvege szép ezzel a vintage pumpás kialakítással bár nem túl praktikus.Egyrészt nem táskabarát,pedig egy nap egyszer frissítésre szorul,másrészt kicsit kevesebb jön belőle,mint a normál "lenyomós" szórófejekből.Látom az üvegben is,hogy mennyi fogy,illetve a bőrömön is érzem,hogy spórolósabban került rá egy-egy fújás után.Úgyhogy a szokásos adagot kb. megduplázva tanácsos használni :))Az illat jellegéből adódóan attól félni nem kell,hogy valaki meg találna fulladni a környezetünkben :))

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Chata83

2018. március 8.

A katalógusban különlegesnek tűnt, megtetszett. Élőben nekem édes, nincs benne semmi különleges. Az üvege viszont tetszik.

Chata83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

skin

2018. március 2.

Tetszik a bohókás csomagolása. Az illat valóban könnyed már-már nyarat idéző. Nem is lenne semmi baj vele ,de a leszáradása nekem nagyon uniszex ,valami zavaró kesernyés mellék szaggal ami taszít. Akkor inkább már erősen maszkulin jelleget ölt ami kissé émelyítő számomra. Sajnálom,hogy az üveg nem újratölthető mert nagyon kis csinos de így csak erős hármas .

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 2.

WAME123

2018. február 27.

Valóban melegebb időkre várós, de én egész évben szeretem a hasonló illatokat, melyek ilyen vizes-virágos jellegűek. Emiatt nekem az Armani Acqua di Gioia parfümét juttatja eszembe... De annál mindenképpen egyszerűbb ez az illat. Tartóssága közepes. Az üveg nagyon csini, szeretem a különleges de mégsem kényelmetlen megoldásokat. :) Végre egy új parfüm az Oriflame-től, ami nekem is tetszik. :) Én megadom az 5 csillagot a jó (akciós)ár-érték arány miatt. :))

WAME123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

karakumsivatag

2018. február 25.

Beállok én is a sorba, nekem is 4-es. Nyáron biztosan másképp fog viselkedni, most egy picit túl hidegnek, hűvösnek, zöldnek találom. Banderas Queeen of Seduction szerű illat. Nekem már az uniszex határát súrolja. A retró üveggel van egy kis problémám, azt hittem, hogy csavaros és utántölthetős, de sajna nem, vagy legalább is én nem tudtam lecsavarni a pumpát és nagyon keveset tudok fújni belőle egyszerre. A tartósságáról nem igazán tudok nyilatkozni, mivel sztem ez nyári illat, így télen közepesen tartós rajtam.

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol