KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   799 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. november 2.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló és bőrvédő ajakbalzsam száraz bőrre. Természetes olívaolajat tartalmaz, gazdag formulája kondícionálja, puhává teszi és védi az ajkakat.

Cu2tka-baba

2018. január 13.

Közepes. De nem vártam csodát. Nagyon száraz szájra nem megoldás, de megszokásból esténként vagy reggel elkenegetem. Biztos, hogy nem veszem újra.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

catarina0422

2017. december 4.

Az illata nagyon jó, hosszan tartó, viszont egyáltalán nem hidratál. Nem fogom újra venni.

catarina0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Litta

2017. szeptember 12.

A csomagolása szép és igényes, az illata kellemes, szóval egész jó kis termék.....amíg az ember használni nem kezdi. Egy fehéres réteget képez az ajkakon, ami elég furán néz ki, de ami rosszabb, hogy ez pár perc után kissé "megszárad", és utána már kellemetlen, húzódó érzést ad. Ha pedig letörlöm, még szárazabb a szám, mint előtte.

A 2 csillag kizárólag a megjelenése és az illata miatt jár.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

A 2 csillag kizárólag a megjelenése és az illata miatt jár.

Celia

2017. február 20.

Borzasztóan szőlőzsírfüggő vagyok, amióta az eszemet tudom, rendszerint előbb elfogy nálam egy-egy darab, mintsem nagy gondom lehetne vele... Ezt mégsem bírtam elhasználni, ami nagyjából példátlan az én esetemben... Ajándékba kaptam, és először nagyon kedveltem, kellemes volt az állaga, meg minden... De pár hét után azt vettem észre, hogy rendben, hogy felkenés után még jó érzés, de egy idő után konkrétan úgy kiszáradt (tőle?) a szám, hogy mély repedések keletkeztek... Hiába kentem egyre többet... Ezért váltottam, és azóta megint minden rendben, úgyhogy kénytelen vagyok ennek a terméknek betudni ezt a szörnyű hatást... Ilyet eddig csak a Labellónál tapasztaltam, amely bár gyermekkoromon hűen átvezetett, pár éve nagyon kiábrándultam abból is, mintha megváltoztatták volna az összetevőit, vagy nem is tudom...

Celia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

danyadi77

2017. január 16.

Nagyon szeretem..nem tudom, lehet-e még kapni. Imádom az illatát, enyhe, kellemes és szerintem hidratál is. Nem túl zsíros, nincs kellemetlen érzete a számon. A csomagolás pöpec, jól zárható. Az ára sem volt rossz, ha jól emlékszem.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

orsolyanovak

2016. december 15.

Szerintem határozottan szárít. Felkenve nagyon kellemes, de miután lekopott muszáj újrakennem. A textúrája jó, akupak jól zár, a végeredmény szép, az illata semleges, a csomagolás is tetszik. Szóval minden tökéletes, csak nem hidratál, ez viszont így elég gáz.

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

trisztan

2016. november 27.

Nem kell óránként használni, sokáig hidratál, semleges illat, igaz, felkenéskor van egy kis világos szín, de nem vészes. Nekem bevált.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 27.

fdorottya

2016. november 16.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Ami zavar: hagy egy fehér réteget az ajkamon. Nem szép. Ami jó: jól hidratál, illata enyhe, nem kell 5 percenként kenegetni, nincs fura íze, könnyű, nem zsíros állag.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Enne

2016. július 18.

Nem rossz, de annyira nem jött be. Télen vettem, azóta néha használgatom. Ha többször átkenem a számat, egy fehér filmréteget képez rajta, és az nem túl mutatós. Az íze/illata nem lett a kedvencem, ha véletlenül lenyalogatom, kaparja a torkomat. Előtte mindig a labello sötétkék klasszikus változatát vettem, de gondoltam, kipróbálok valami újat. Kár volt.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

devababa

2016. január 8.

Szintelen olivas ajakapolo. Nagyon enyhe oliva illata van, ize edeskes. Igy telen, nekem nagyon bevalt hideg, szeles idoben. Semmi extra es teszi a dolgat.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).