KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Minden korosztály számára megfelelő, zsíros bőrre kifejlesztett termék teafaolajjal, amely antibakteriális tulajdonságokkal bír, kezeli a pattanásokat és tisztítja a bőrt.
Tisztít, mattít, csökkenti a pattanások számát.

Hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt a teafaolaj erejével.

Szilviams0118

2018. augusztus 6.

nagyon jó kis arctisztító, pozitív csalódás volt

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

nagyon jó kis arctisztító, pozitív csalódás volt

Debko

2018. június 25.

Kedvenc arclemosóm közé tartozik. Friss érzetet kelt használata után. naggyon mégéri az árát, érdemes negvenni, már én is többször bevásároltam belőle.

Debko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

JRebeka20

Korcsoport: < 18
2018. június 13.

Kedvenc arclemosóm,jelenleg kb. a hatodik alkalommal vettem újra.Reggel és este is ezzel mosom meg az arcom.Felfrissít.nem csíp,jól tisztít és eltüntette a pattanások után maradt hegeket.Ha kombinált bőröd van,bátran ajánlom,nem fogsz csalódni.:)

JRebeka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 13.

ttenasz

2018. június 7.

Mindig csak ezzel mosom az arcom. Nem feszül tőle az arcbőröm. Ha nincs pattanásom akkor megelőzi, ha van akkor eltünteti. Üzenem ennek a teafás termékcsaládnak, hogy szeretem minden tagját. 😘

ttenasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

buzavirag

2018. május 4.

Nem nagyon van pattanásom, vagy egyéb gyulladás az arcomon, de ha mégis, akkor ezt használom. Általában mar mikor látom, hogy valahol pattanás fog kijönni az arcomon, ezzel mosom le az arcomat zuhany alatt. Hatásosan 1-2hasznalat után eltünteti a gyulladást. Nyáron hajlamosabb a bőröm kirügyezni 1-2 helyen, szerintem tökéletes lesz!
Kellemes hűsítő érzést nyújt arclemosaskor.
A használata után hidratalni kell, mert szárítja a bőrt, főleg akinek érzékenyebb, szárazabb (mint nekem).

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Kellemes hűsítő érzést nyújt arclemosaskor.

sztivie

2018. április 17.

Nagyon jó kis sminklemosó. Pattanásos bőrre tökéletes. Egyetlen hátránya hogy eléggé kiszárítja a bőrt.

sztivie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

ildko13

2018. április 8.

A kedvenc arctisztítóm volt régebben, akkoriban tökéletesen eltávolította a sminket, a szempillaspirált és a szemhéjpúdert is fájdalommentesen tudtam lemosni, de az utóbbi időben már nagyon csípi a szememet. Ettől függetlenül jól tisztít, bár kicsit szárít, így erősen ajánlott utána hidratálni.

ildko13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

ziadrienn

2018. április 6.

csak zsíros bőrűeknek jó ,nekem ezek szerint nem volt annyira zsíros,mert kiszárította :(

ziadrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Karinaa

2018. március 6.

Az a legjobb ebben a termékben, hogy olyan barátságos tiszta illata van. Szépen tisztítja és nyugtatja az arcot, elég régen vettem már, most fog elfogyni. Problémás bőrűeknek is csak ajánlani tudom!! Pozitívum még, hogy sokáig elég.

Karinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Luciella

2018. március 6.

ezer meg egy féle arctisztítót kipróbáltam már de ez az egyik kevencem mind közül, tetszik az állaga és az illata egyaránt és ha esetlen sminklemosáshoz hasnálnám (nem lusta vagyok külön siminklemosót használni néha, bocsi) akkor nem irritálja a szememet

Luciella

Színezék. Lilás piros.