KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Gyengéden tisztító szappan.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

illatvarázs*

2012. december 29.

Csak kézmosáshoz használtam, nem vettem észre, hogy szárítana. Nagyon kellemes kis illata volt és tetszett a virágszirom formája.

illatvarázs*
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

radioaktiva

2012. április 26.

Jó kis szappan. Szerettem és csak azért nem vettem újra, mert mindig mást szeretek kipróbálni.

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 26.

Blame

2012. április 16.

Nagyon tetszik a kinézete. Főleg azért rendeltem meg. :D Az illata pedig kellemes és puhává teszi a bőrt. Máskor is rendelek belőle. :D

Blame
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.