KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A puha és gyengéd testhintőport az egész család használhatja. Felitatja a bőrről a felesleges nedvességet, hatására a bőr puha tapintású és sima lesz. Természetes mandulatejjel és kellemes illattal. Használata 3 éves kortól ajánlott.