KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Párizs ihlette kényeztetés a hidratáló kézkrémmel, amelyet a bazsarózsás macaron illata tesz különlegessé. Csodálatosan illatossá, puhává és simává teszi a kézbőrt.

Kingucii

2018. december 4.

Annyira gyönyörű a csomagolása.😍
Az illata édes, málnás. Könnyen beszívódik a bőrömbe, bár szerintem hidegebb időkben nem fog annyira hidratálni. Bár még nem találtam olyan kézkrémet, ami bevált volna télen.
800 Ft volt most.
Táskámban mindig van egy kézkrém, most jelenleg ez, meg a Treaclemoon.(ami mindjárt kifogy)
Tetszik, teszi, amit elvárok egy kézkrémtől.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Annyira gyönyörű a csomagolása.😍
800 Ft volt most.
Tetszik, teszi, amit elvárok egy kézkrémtől.

racheldawes

2018. november 30.

Ajándékba kaptam, ez volt az első Oriflame-es termékem. Első ránézésre megtetszett a csomagolás, szép az összhatása. Az illata valóban mű egy picit, de nem tolakodóan. Szerintem az átlagnál jobban teljesít hidratálás terén, és nagy előnye, hogy könnyen beszívódik, zsíros utóhatás nélkül. Szárazabb bőrre azonban - főleg ilyenkor télen - szerintem is kevésnek bizonyul.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

ONiki93

2018. október 29.

Ajándékba kaptam a macaron formájú szappannal együtt. Az illata számomra valami isteni😍 sokáig érezhető. A feladatát is végzi.Nem kell belőle sok, a böröm gyorsan beszívja nem marad utánna ragacsos érzet. Nálam a végeredmény illatos puha bőr.

ONiki93
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

ALettah

2018. október 14.

Ez a kézkrém pontosan olyan, mint a macaron, amiről elnevezték: a csinos kinézete miatt veszik meg, elegáns, sznob, és abban, amire kitalálták, szinte bármi jobb nála. Mert ahogy a macaronnál is szinte bármilyen süti jobb, úgy ez is alulról üti az átlagost kézkrém terén.
Szerencsére nem volt drága, de biztos nem venném újra, konkrétan semmit nem csinál, csak néhány percig egy jellegtelenül édeskés illattal vonja be a kezem, de hamarosan ismét száraznak érzem.
Pontot csak a valóban csinos csomagolására kap.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Pontot csak a valóban csinos csomagolására kap.

Julcsi89

2018. szeptember 30.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be, sem az illata, sem pedig az állaga, így én menesztettem.

Julcsi89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

nyuszo

2018. szeptember 24.

Málnás (macaron??) illatú, könnyű állagú kézkrém. Könnyen beszívódik, de a nagyon igénybevett, száraz kézre szerintem kevés....
A csomagolása különösen szép, ajándéknak is tökéletes!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 24.

A csomagolása különösen szép, ajándéknak is tökéletes!

fancsy666

2018. július 18.

Imádom a kézkrémeket és mindig van egy adott krém, ami a táskámban lapul. Általában minden szezonban előrukkol egy limitált illatú kézkrémmel az oriflame, amiket egytől egyig megrendelek. Ez az egyik kedvencem. Nem túl édes, mégis kellően csajos illata van, ami hosszan tartó hidratálást nyújt.

fancsy666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Csutak

2018. július 1.

Pár hónap után újra előkerült az egyik táskámból és rá kellett jönnöm, hogy isteni illata van. Pont annyira édes, amennyire még imádom. Nem hagy zsíros érzetet a kezemen, gyorsan beszívja a kezem bőre. Nekem nagyon jó lesz nyárra is, bár lehet, hogy másnak már tömény lenne. :) Öt csillag, maximálisan.*.*

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

DodoCore16

2018. május 8.

Ajándékba kaptam. Isteni illata van hamar beszívja a bőröm és nem hagy kellemetlen érzetet. A 5 csillagot csak azért nem kapja meg, mert már volt jobb kézkrémem is :)

DodoCore16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Lory

2018. április 28.

Dobok neki egy 5 csillagot,mert igazából nincs amiért levonhatnék,meglepően jól teljesít nálam.Aránylag könnyű textúrájú,jól eldolgozható,kevésbé zsíros kézkrém.Maradéktalanul beszívódik szó szerint, semmilyen filmes vagy zsíros érzetet nem hagy maga után,ami nekem nagyon tetszett,mert első számú kedvenccé lépett elő nálam irodai,munka közbeni használatra.A kézkrém mániások is biztos jó barátságban lesznek vele,mert bírja az állandó kenegetést,többszöri újrakenés mellett sem lesz zsíros a bőr.Emellett viszont hidratál.Kérdés mit alkotna télen a mínuszokban...mondjuk ha csak tavasszal,nyáron szuperál már akkor is megéri,én évekig kerestem lehelet könnyű krémet,ami a melegben sem nehéz vagy zsíros.
Az illata is jó,bár én sütisebbnek képzeltem megrendeléskor de így sem rossz,kellemes édeskés.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Citronellol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Myristic Acid, Linalool, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0