KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Párizs ihlette kényeztetés a hidratáló kézkrémmel, amelyet a bazsarózsás macaron illata tesz különlegessé. Csodálatosan illatossá, puhává és simává teszi a kézbőrt.

Ár: 400 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fancsy666

2018. július 18.

Imádom a kézkrémeket és mindig van egy adott krém, ami a táskámban lapul. Általában minden szezonban előrukkol egy limitált illatú kézkrémmel az oriflame, amiket egytől egyig megrendelek. Ez az egyik kedvencem. Nem túl édes, mégis kellően csajos illata van, ami hosszan tartó hidratálást nyújt.

fancsy666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Csutak

2018. július 1.

Pár hónap után újra előkerült az egyik táskámból és rá kellett jönnöm, hogy isteni illata van. Pont annyira édes, amennyire még imádom. Nem hagy zsíros érzetet a kezemen, gyorsan beszívja a kezem bőre. Nekem nagyon jó lesz nyárra is, bár lehet, hogy másnak már tömény lenne. :) Öt csillag, maximálisan.*.*

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

DodoCore16

2018. május 8.

Ajándékba kaptam. Isteni illata van hamar beszívja a bőröm és nem hagy kellemetlen érzetet. A 5 csillagot csak azért nem kapja meg, mert már volt jobb kézkrémem is :)

DodoCore16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Lory

2018. április 28.

Dobok neki egy 5 csillagot,mert igazából nincs amiért levonhatnék,meglepően jól teljesít nálam.Aránylag könnyű textúrájú,jól eldolgozható,kevésbé zsíros kézkrém.Maradéktalanul beszívódik szó szerint, semmilyen filmes vagy zsíros érzetet nem hagy maga után,ami nekem nagyon tetszett,mert első számú kedvenccé lépett elő nálam irodai,munka közbeni használatra.A kézkrém mániások is biztos jó barátságban lesznek vele,mert bírja az állandó kenegetést,többszöri újrakenés mellett sem lesz zsíros a bőr.Emellett viszont hidratál.Kérdés mit alkotna télen a mínuszokban...mondjuk ha csak tavasszal,nyáron szuperál már akkor is megéri,én évekig kerestem lehelet könnyű krémet,ami a melegben sem nehéz vagy zsíros.
Az illata is jó,bár én sütisebbnek képzeltem megrendeléskor de így sem rossz,kellemes édeskés.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

dettybetty

2018. április 27.

Nekem ez a termék csalódás, nagyon vizes az állaga, emiatt nem érzem úgy, hogy kellően hidratálna. Az illata kellemes, de biztos nem venném újra.

dettybetty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

hbettuska94

2018. április 16.

az illata egyszerűűen isteni, nagyon hamar beszívódik, ár érték arányban tökéletes, puhította a bőrömet

hbettuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Kmerci

2018. április 9.

Kellemes illata van, közepes hidratáltságot ad, 349ft-ért vettem akciósan a mostani katalógusból, ennyit megér. :)

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Citronellol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Myristic Acid, Linalool, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0