KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Párizs ihlette kényeztetés a hidratáló kézkrémmel, amelyet a bazsarózsás macaron illata tesz különlegessé. Csodálatosan illatossá, puhává és simává teszi a kézbőrt.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hbettuska94

2018. április 16.

az illata egyszerűűen isteni, nagyon hamar beszívódik, ár érték arányban tökéletes, puhította a bőrömet

hbettuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Kmerci

2018. április 9.

Kellemes illata van, közepes hidratáltságot ad, 349ft-ért vettem akciósan a mostani katalógusból, ennyit megér. :)

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.