KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Puhább, simább kézbőr a krémes kézradírral. Organikus forrásból származó tej- és mézkivonatot tartalmaz. Segít a száraz, érdes kézbőr kisimításában. Radírozó hatású mandulahéj-őrleményt tartalmaz. Felkészíti a bőrt a kézkrém hatóanyagainak a befogadására. Hatására a kéz bőre azonnal puhábbnak, simábbnak és hidratáltabbnak érződik. Ideális száraz bőrre. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lucintaa

2017. augusztus 2.

Szuper kis kézradír szuper áron! :)
Az illata tipikusan hozza ennek a termékcsaládnak a vonalát. Inkább krémes állagú, kellemesen gyengéd radírozó szemcsékkel. Megfelelően tisztítja a kezet, puha bőrt hagy maga után. A körmöket is alaposan át lehet vele dörgölni mondjuk manikűr előtt.
Ajánlom a megvételét, néha jól esik szappan helyett ezzel kezet mosni. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Szuper kis kézradír szuper áron! :)
Ajánlom a megvételét, néha jól esik szappan helyett ezzel kezet mosni. :)