KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2012. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Krémes textúrájú sampon organikus forrásból származó, tápláló hatású tej- és hidratáló mézkivonattal. Tisztítja, táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a hajat.

Kiszerelés: 200  ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

TimiK

2016. november 29.

Az én eléggé zsírosodásra hajlamos hajamat szalmaszárazra szárította (még a hajápoló sem segített fésülésnél), ami kb fél napig tartott hajmosás után, majd gyorsan lelapult és zsírosodni kezdett.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

eperturmix

2016. november 16.

Balzsamjával együtt használtam.Nem jó termékek.Zsírosít,nem tisztítja megfelelően a hajam,szárítás után,nem volt az a szép,fényes,selymes a hajam,hanem mintha meg se mostam volna,olyan volt tapintásra.Illata nem rossz,de semmi nem érződik hajon.A balzsamja hamarabb elfogyott,ezt más balzsammal használtam utána,de akkor se,semmi változás.És drágák,akciósan is!..így,hogy nem tudnak semmit.Nem veszem újra.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

fomsarb

2016. szeptember 6.

Nem jó. A hajam már másnap csak összekötve volt viselhető. Irreálisan drága. Talán nagyon száraz hajra esetleg jó lehet, de az enyém már másnap tapadt...

fomsarb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 6.

balankaa01

2016. augusztus 12.

Én együtt használtam a balzsammal (de miután a balzsam elfogyott, a sampon a fiókban végezte, mert párban szeretem használni a termékeket).
Meg vagyok lepődve a véleményeken.
Hajvágás után voltam, mikor először a kezembe kerültek, igazából nem csinált semmi rosszat a hajammal, kellemes volt. Igaz, hogy 2-3 naponta kellett hajat mosnom 4-5 helyett, de kit érdekel.
Csak akkor láttam, hogy végülis mit tud ez a termék, mikor áttértem az Elséve total repair extreme-re, és az teljesen tönkretette az amúgy addig szép hajamat.. :) Úgyhogy gyorsan le is váltottam, azóta rá se nézek az Elséve termékekre.

Az illatát nem szerettem, nem rajongok az ilyen mézes-mázas illatokért.

Zárójelben megjegyezném, hogy a sampon egymagában tényleg nem valami, de a kettő együtt hozza a hatást. Ha csak ezt pontozom, akkor legyen 3 csillag /egy kis elfogultsággal/.

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Meg vagyok lepődve a véleményeken.

Az illatát nem szerettem, nem rajongok az ilyen mézes-mázas illatokért.

lenastewart

Korcsoport: < 18
2016. május 11.

Azt hiszem nem túloznék, ha azt mondanám teljes pénzkidobás. Lehetetlen volt kiöblíteni a terméket a hajamból, használat után szinte egyből zsírosodott, nem lehetett vele semmit sem kezdeni, elnehezítette és úgy lelapította a hajam mint még semmi soha. Kuka:)

lenastewart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 11.

fdorottya

2016. február 2.

Katasztrófa! Az én hajamat másnapra zsírossá tette, elnehezítette és allig tudtam kifésülni. Az illatán kivűl más pozitívum nincs!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

hadri

2015. augusztus 21.

A nyári nap nagyon kiszárította a hajam. Gondoltam kipróbálom ezt a mézes sampont, hiszen azt írták táplálja a hajat. Egyrészt ahhoz képest hogy 200 ml, pofátlanul soknak találtam érte a 999 ft-ot amit kiadtam érte. Másrészt olyan brutál módon bekorpásodott tőle a hajam, hogy 3 használat után a kukába landolt. Soha többet!

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

bogczi

2014. május 3.

Annyira imadom *-* imadja a hajam, ami amugy zsiros tovu, szaraz vegu koctenger, ez balzsam nelkul is gyonyoruen apolja, az illatat ket nap mulva is erezni. Nagyon suru es jol habzik, igy sokaig eleg, pici hatrany, hogy draga.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 3.

Angelina

2012. május 22.

Fincsi, visszafogott illatú, elég sűrű sampon, én ebből kifolyólag azt hittem a hamar zsírosodó hajamat majd jól lelapítja, de azért tettem egy próbát. És megérte mert nekem nagyon jó állagú, dús hatású lett tőle, nem lapul le, nem zsírosodik hamarabb, csak egy bajom van vele hogy mivel korpásodik is a hajam, így nem tudom folyamatosan használni, mert arra bizony nem való. Viszont tényleg picit lehetne olcsóbb. A balzsamja is bevált együtt használom mindig.

Angelina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Holly

2011. december 28.

Igen lehetne olcsóbb, de meg vagyok vele elégedve, nem zsírosítja a hajamat, nem is szárítja.. Egyszerűen jó :) Illata pedig finom!

Holly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 28.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)