KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Többfunkciós bőrvédő krém, amely védi a bőrt az UV-sugarak és a szennyeződések káros hatásaival - mint az egyenetlen bőrtónus, a pigmentfoltok és a ráncok - szemben. Lelassítja a bőröregedés folyamatát három módon a ragyogóbb, tisztább bőrért és az egységesebb bőrtónusért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

6vilag

2018. augusztus 13.

Az 50-es fényvédő miatt rendeltem. Könnyű, nyári nappali krémet szerettem volna, biztonságos fényvédelemmel (mint mindenki).A fényvédő hatást tökéletesen teljesíti, még a vízparton sem égtem le mellette. Sajnos a reggeli használatát követően a nap második felére bezsírosítja az amúgy is zsíros bőröm és ezt nagyon nem kedvelem.
Felvitelnél kellemes az állaga, enyhe rózsaszínes beütésű a színe, de a bőrön teljesen színtelen és illatmentes is. Szóval, az eredeti funkcióját jól teljesíti, de a zsírosodástól nem óvott meg, ezért nem lett a kedvencem. Ennek ellenére nagyjából el is használtam most a nyár végére, pont elég lesz, ami még van a tubusban. Nagyjából 4 havi adag a 30 ml-es mennyiség.
Nagy melegben nem komfortos viselni, de az évnek nem a legmelegebb időszakán kívül még lehet jó (csak akkor meg nincs ilyen magas fényvédelemre szükségem).

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

jilona1983

2018. június 14.

Szerencsére akciósan vettem, de így sem venném újra soha! Kellemes az illata, jó az állaga, megvéd a nap káros sugaraitól, de felkenés után ragacsos marad a bőröm és fénylik, mint egy diszkógömb. Ez a fénylés csak pár óra múlva tűnik el, mikior kis darabokban lehámlik az arcomról. Először azt gondoltam, hogy a hidratálómmal nem működik, ezért kipróbáltam másikkal, de akkor is lemállott. Kipróbáltam hidratáló nélkül, de az eredmény ugyanaz. Sminkelés rá esélytelen. Meg kell jegyeznem, hogy vannak olyan termékek, amik felkenés után az én bőrömről leperegnek és nem szívódnak be. Szóval nem hiszem, hogy a termék hibája lenne, mert ahogy olvastam, másnak bevált, de nekem nagyon nem. Mikor egész nap itthon vagyok és tudom, hogy nem megyek sehová, akkor használom/használtam. Végre elfogyott!

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

ziadrienn

2018. április 29.

sajnos csípte seborheas arcom

ziadrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

sajnos csípte seborheas arcom

Pumi

2018. március 12.

Szerintem megéri, kicsit hígan folyik.elég magasak az elvárásaim, de kiállta a rigolyáimat :) 5 csillag

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Az egyetlen napvédő, ami tényleg bevált az arcomon. Kellemes naptejillata van, gyorsan beszívódik, tartós. Reggelente kenem be vele az arcom, és egész nap nem égek le! Nagy kedvencem, és mivel csak keveset kell blőle használni, szerintem ár-érték arányban is megéri a befektetés.

pillangolany7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

dorye

2017. július 24.

Tavasszal rendeltem, osztom az első véleményezőt, nagyon jó kis krém ez, nem nehéz, picit fénylik csak, illata kellemes érezni, hogy napvédő, gyorsan beszívódik, nem égtem meg tőle eddig egyszer sem, bár a tűző napot kerülöm már amúgy is. Teljes áron picit drága, mert pici, de akciósan szuper és megéri! Ebben sem csalódtam, mint úgy általában a többi Oriflame- es termékben sem!

dorye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Fruskacsa

2017. július 11.

Akciósan vettem 3800,- ért, hogy néha kipróbáljak új krémeket is 😉 Voltak fenntartásaim, hogy túl testes lesz, kicsapja a bőröm, lefolyik majd napközben a melegben, ezek szoktak lenni a főbb problémák a napvédővel kombinált arcápolóval. És kellemesen csalódtam, mondhatnám jobb a tapasztalatom, mint Bioderma fluidjával vagy la Roche-Posay arcra való napvédőjével. Könnyű eldolgozni, hamar beszívódik, közepesen fénylik csak napközben nagy melegben, nem folyik le, nem fullaszt, és még strandon is voltam benne, nem jött elő napallergiám a dekoltázsomon, nem égtem le. Az új kedvencem!

Fruskacsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Cyclopentasiloxane, Polyglyceryl-6 Distearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-6 Distearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lilás piros.