KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Jeanette88, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Kiváló hatékonyságú nappali hidratáló krém szabadalmaztatott Multi-Bright Technológiával és gardéniából nyert növényi őssejtkivonattal. Hatására halványabb és egységesebb lesz a bőrtónus, csökken a pigmentfoltok megjelenése, és rendszeres használattal kisimultabbnak látszanak a ráncok. 20-as fényvédő faktora véd a napsugarak káros hatásaival szemben. Klinikailag tesztelt. Enyhén illatosított.