KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Jeanette88, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Kiváló hatékonyságú nappali hidratáló krém szabadalmaztatott Multi-Bright Technológiával és gardéniából nyert növényi őssejtkivonattal. Hatására halványabb és egységesebb lesz a bőrtónus, csökken a pigmentfoltok megjelenése, és rendszeres használattal kisimultabbnak látszanak a ráncok. 20-as fényvédő faktora véd a napsugarak káros hatásaival szemben. Klinikailag tesztelt. Enyhén illatosított.

Seila

2018. szeptember 18.

Mivel elég egyenetlen a bőröm, ezért tettem egy próbát, de nagyon nem kellett volna. Egyáltalán nem szívódik be, zsíros, fényes tőle az arcom egész nap. Ráadásul gyönyörű pattanásaim nőttek tőle.... A fényvédelem működik, és szépen hidratál, de más jót nem tudnék elmondani róla.

Seila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Jeanette88

2018. július 9.

Én nagyon-nagyon szeretem. Hozza azt amiért megvettem. Tökéletesen hidratál, könnyű textúrájú, nincs különösebb illata, nem zsíros és nagyon sokáig elég. A fényvédelme is szuper.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.