KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2018. április 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony ápolás a bőröregedés és a fáradtság jeleivel szemben. Az energizáló szemkörnyékápoló zselé baobabot tartalmazó, öregedésgátló hatású technológiát, koffeint és Coffea Begalensisből (kávécserje) nyert növényi őssejtkivonatot tartalmaz. Csökkenti a ráncok megjelenését, a szem alatti terület duzzadtságát és a sötét karikák kialakulását. Hatására üdébbnek és fiatalosabbnak látszik a szemkörnyék bőre. Gyorsan a bőrbe szívódik, hűsítő hatása van. Praktikus golyós applikátora hűsíti a szemkörnyéket, fokozza a vérkeringést.