KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yvie, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Limitált kiadás

Gyorsan felszívodó, könnyű arcápoló lotion 35-ös fényvédelemmel. Hidratálja és táplálja a bőrt. Agavé kék virágból nyert kivonata antioxidáns védelmet nyújt.

Shaza

2015. június 11.

A kedvenc reggeli arckrémem. Nekem nagyon bevált, fél éve használom. Eddig minden évben már tavasszal csúnya pigmentfoltok éktelenkedtek az arcomon, viszont idén ezt még nem tapasztaltam. Enyhe az illata, hamar felszívódik. Abszolút 5-ös!

Shaza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

liv17

2015. június 10.

Tényleg könnyű és nem zsírosít vagy tömíti el a pórusokat. Ezt és az optimals (oriflame-s szintén) használom arca nyáron nappali arckrémként.

liv17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Lierre

2015. április 26.

Zsíros bőröm van, de szerencsére nem zsírosítja még jobban az arcomat. Könnyen beszívódik, jól védi a leégéstől az arcomat, az illata tényleg olyan, mint egy meleg nyári reggelé :)

Lierre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

agica1989

2013. június 15.

Először meglepődtem, hogy ilyen kicsi, de a kipróbálásnál rögtön megállapítottam, hogy mert nagyon kevés is elég belőle az egész arcra. Én először mindig bekenem az arcom és amíg öltözöm, teljesen beszívódik és lehet is rá sminkelni. =)
Állagra nekem is először a naptej jutott eszembe.

agica1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Állagra nekem is először a naptej jutott eszembe.

Ivlisz

2013. június 13.

Párszor már bekentem vele magam, az állaga nagyon jó és az illata is tetszik. Szerintem nagyon jól hidratál, bár kombinált/ zsíros bőrűeknek, mint amilyen én is vagyok nem igazán ideális. Nekem fél óra múlva eléggé csillog tőle a bőröm. Egy kicsit a naptejhez hasonlítanám. A bőröm szép tőle, nem okozott pattanásokat, egyenletes szép arcbőrt csinál.

Ivlisz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.