KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Frissítő hatású, alkoholmentes arctonik, amely eltávolítja a szennyeződéseket, a smink maradékát és az elhalt hámsejteket. Svéd növényi összetevők, mint pórusösszehúzó varázsmogyoró-kivonat, és tonizáló, pórusösszehúzó és nyugtató hatású fehér mályva kombinációja. C-vitamin-tartalma fokozza a bőr ragyogását. Tökéletesen felkészíti a bőrt a hidratáló krém hatóanyagainak a befogadására.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

TimyeK

2017. november 29.

Nem rossz termék, de nem is vágtam hanyatt magam tőle. Tisztít, ennyi. Nálam nem hozott nagy változást, mondjuk az alkoholmentessége tetszik. Talán egy kicsit mattít, de még az se.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

butizs

2017. szeptember 22.

Pár hete használom, nagyon tetszik. Régóta szeretnék csodamogyorós tonikot, de nem túl nagy a felhozatal belföldön. Na ebben is csak mutatóban van jelen, de ettől függetlenül szépen működik, hidratál, előkészíti a bőrt. Megszerettem! Tartósítószer- és parfümtartalmát nem minősíteném, mert semmilyen irritációt nem okozott, illata is kellemes, frissítő.

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

lucintaa

2017. szeptember 4.

Teljesen oda, meg vissza vagyok ettől a toniktól. :) Az arctisztítóval együtt használom, és valami fergeteges a végeredmény.
Az illata engem a tengerre emlékeztet, nagyon kellemes. :) Gyönyörűen tisztít, és az arcom áttörlése után érzem a hatalmas felfrissülést és bőrpuhaságot. <3 Leírhatatlanul jó érzés. Jól leszedi a smink maradványokat.
Szerintem újravevős lesz, lehet, hogy gyorsan el fog fogyni, mert szinte mindennap őt használom, annyira beleszerelmesedtem.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Oleth-20 ti I eu 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.