KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szappanmentes arctisztító zselé, amely eltávolítja a felesleges faggyúváladékot és a szennyeződéseket, a sminket, csökkenti a pórusok méretét. A bőr ragyogását fokozó eperkivonattal és tisztító hatású bojtorjánnal. A mandulaolajat tartalmazó részecskéi simábbá, puhábbá, tisztábbá és ragyogóbbá teszik a bőrt.

TimyeK

2017. november 29.

Először megijedtem, mert szappanos illatot véltem felfedezni, de pozitívan csalódtam. Szépen tisztít, kevés is elég belőle, leszedi a szemsminket is rendesen. Az illata kellemes, szokásos oriflame felhanggal és jól habzik. Hiába tetszik, nem fogom újra venni, mert van egy másik lemosó, ami igaz nem habzik, de kevesebb és szebb összetevői vannak.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

lassugepard

2017. október 9.

Nagyon jó kis arclemosó. Jól tisztít, selymesen puha lesz tőle a bőröm, és nem is szárít. Arctisztító szivaccsal használom, így még hatékonyabb. Ja és nem irritál, ami még fontos szerintem. Most szeretnék kipróbálni egy másik lemosót, de szerintem még visszatérek ehhez.

lassugepard
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

lucintaa

2017. szeptember 4.

Teljesen oda, meg vissza vagyok ettől az arctisztítótól. :) A tonikkal együtt használom, és valami fergeteges a végeredmény.
Az állaga a zselés és a túl folyékony között van. Az illata engem a tengerre emlékeztet, nagyon kellemes. :) Jól felhabzik, gyönyörűen tisztít, és a lemosása után érzem a hatalmas felfrissülést. <3 Leírhatatlanul jó érzés. A kis kék gömböcskék igazából nem játszanak nagy szerepet, de jól mutatnak a tubusban. :D
Szerintem újravevős lesz, lehet, hogy gyorsan el fog fogyni, mert szinte mindennap őt használom, annyira beleszerelmesedtem.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.