KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők

Virágos, fűszeres eszencia az elegáns hölgyeknek.

Oriflame Paradise Limited Edition
Ár: 2500 , Eladó: mohoseva74
Állapot: teljesen új, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Ár: 5500 , Eladó: Bloglarka
Állapot: 2-szer használtam, 2-2 fújásra, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: előre utalással, fox post, személyes átvétellel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kerikatavirag

2017. szeptember 18.

Elég hálátlan a mi kapcsolatunk, mert durván kihasználom őt. Én a Max Mara Le Parfume-be vagyok halálosan szerelmes, ő pedig csak egy gyenge hasonmása, egy allotróp módosulat. Na jó, azért ez túlzás, jó kis illat ez, de a kapcsolatunk alapjait nézve tényleg egy "utánzat" számomra. De nem rossz! Csak nem túl tartós. Néha lelkiismeret furdalásom van, hogy csak a polcon csücsül, és csak akkor nyúlok hozzá, ha a kaphatatlan Max Marámat sajnálom használni. Ne haragudj!
Amúgy... Ki a franc találta ki ennek a parfümnek a nevét? Mert ez az illatkombináció elég messze van a "Paradise" kifejezéstől. Eh. A tartóssága miatt levonok egy csillagot, de amúgy jó kis 'rebound' nekem! De csak a rózsabors miatt. Azzal engem le lehet dönteni a lábamról.

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

magnetic

2017. szeptember 10.

Egyetlen parfüm, amit el tudok viselni. Ősszel-télen használom, imádom, már többször vásároltam újra. Nincs túl erős illata, az érzi csak, aki közel hajol. Rózsabors illat, csak sötét hajú-sötét szemű nőkön áll jól, a világos haj-világos szeműeken nem, rajtuk csípős az illat. Rajtam inkább édes. Kipróbáltam :-D

magnetic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Tella

2017. július 30.

Az Oriflame egyik legjobb illata, a design katalógushoz képest meglepően exkluzív. Fűszeres-pézsmás illat, egy kis rózsával nem feltétlenül hétköznapokra. A rendes ára kb. olyan borsos, mint a parfüm (50 ml 8 ezer) de nyilván mindenki akkor veszi meg mikor akciós. Nem trendi illat, különleges.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

Kremcica

2017. július 8.

Pár évvel ezelőtt kaptam ajándékba, azért se véleményeztem eddig mert maradandó élményt nem hagyott bennem. Kellemes illat, kellően fűszeres-virágos az orromnak talán kicsit túl rózsás az ízlésemnek. Hétköznapokra fújtam el végül... Az üvege viszont mesés!

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Lune78

2017. június 28.

Ez a parfüm nálam a kitartást szimbolizálja, mert nagyon tartós és megunhatatlan. Nekem az egyik mindennapos illatom. Megjelenése óta használom. Az első szippantásra nem volt szerelem, de amikor felfújtam és letisztult, akkor végem volt. Az én bőrömön isteni. Mindenki oda van érte. A testápolóval együtt pedig csúcs, csak ez utóbbit mostanában nem tudtam hozzá venni. Kicsit most hanyagolom, de nincs elfelejtve, csak néha kell a változatosság, viszont nem tudom megunni. Rajtam kellemes, púderes, tisztaság illata van.
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a különleges illatokat és nem a trendi virág és cukorka illatot keresi. Persze bőrtípus függő, hogy kin hogyan mutat. Rajtam az ilyen érdekes, nem trendi illatok mutatnak jól. Aztán irigylik, elviszem, kipróbálják és rajtuk büdös.

Lune78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Chrissy

2017. április 26.

Mintát kaptam belőle és a csuklómon teszteltem. Meglepően kellemes illat, a fenti (termék)leírás viszont szerintem ki is meríti, amit el lehet róla mondani: virágos, fűszeres. Én ezt az illatkategóriát egyébként szeretem is, úgyhogy még barátnők is lehettünk volna akár. Jól is indult a kapcsolat. A számítógép előtt ülve kellemes illatfelhőbe burkolt a csuklómról pulzáló illat. Határozottan tetszett, borsos, virágos, kellemes, egyedi. El is döntöttem, hogy megveszem, mert egynek jó lesz és tudtommal a katalógusos cégek folyamatosan akciózzák az illataikat, néha egészen nevetséges áron kínálják őket. (Pont ezért lehet beleesni a csapdába... jártam már rosszul 1-2 illattal, amit csak illatosított oldalon keresztül teszteltem, úgy meg megtetszett, végül élőben merőben más volt, vagy egyéb gond volt vele). De ezt most kipróbáltam a csuklómon és tényleg bejött. Viszont, ahogy kezdett leszáradni egyre jellegtelenebbé vált és úgy éreztem kevés, egy tényleg csak virág meg bors, nekem kevés. És a végén meg már teljesen semmilyen volt rajtam, s ettől elkapott az az érzés, hogy igen, ez nem véletlenül nem drága (amikor akciós), ebből kispórolták az anyagot. Kár érte.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

panneszka

2017. április 23.

Egyszerűen imádom. Nem tipikus édes, bájos illatot kerestem, hanem valami szokatlanabbat. Ez egyértelműen nem tömeg illat. Fiatalos, kifinomult, munkába és egyéb rendezvényekre is tökéletes illat. Nagyon tartós, egész nap lehet érezni a finom borsos illatot. Egyébként az üvege is mutatós. Engem teljesen meggyőzött, ha elfogy biztos újra fogom venni még valamikor.

panneszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

egetoerika

2017. március 17.

Nagyon szerettem. Kevesen használnak hasonló szúrós illatot. Én direkt azt szerettem benne, a borsot. Amitől más, ami megbolondított a a rózsaszínűségét. Nem cuki édi védi illat. Lehet újra veszem. De egyértelműen 5

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

galagonyanya

2017. március 15.

Hogyha van szerencsétlen névválasztás és félresikerült reklám, ezé a parfümé az! Évekig jó messzire elkerültem, mert viszolyogtam a katalógusból élénk színű rúzsos szájjal negédesen rám mosolygó, kicicomázott hastáncosnőként a medence partján párnáin heverésző hófehér bőrű nőci látványától. Olyan mesterkélt, olyan mű az egész. A parfüm nevéből meg egy trópusi gyümölcsös illatra asszociáltam mindig, az olyan pedig engem nem érdekel. Aztán drága Springsteen kartársnő írását olvasva eszembe jutott, lehet hogy mégsem annyira rettenetes, és rendeltem egyet - tán fél éve.

Nos, ha ez volna a katalógusillatok átlagos színvonala, akkor Avon meg Oriflame illatokkal lenne tele a szekrényem, mert bizony a Paradise valóban jó kis illat, a most futó választék egyik, ha nem legjobbja. Könnyű, borsos-íriszes finomság, tipikusan a fiatal, városi nők illata hétköznapra, munkábajárós, nappali viselet. Jellegében az Yves Rocher Accord Chic-re hasonlít, valami hasonló nevet tudnék neki is elképzelni, s pasztellszín reklámot.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

kova

2017. január 11.

Mintám volt belőle. Meglepő, hogy katalógusillat, nagyon finom tud lenni, épp a megfelelő arányban borsos. Még nem tudom, hogy kell-e nekem, de van rá esély:)

kova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színezék. Lilás piros.