KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők

Virágos, fűszeres eszencia az elegáns hölgyeknek.

Ár: 5000 , Eladó: beucika
Állapot: Vadonat új, Helyszín: Győr, fizetés: utalással, utánvéteel, személyesen

Burya

2018. július 8.

Na, ez már valami! Főleg katalógusillathoz képest. Egyszerre fűszeres és édes, friss és virágos, bájos és merész. Az elején erősen borsos, ezt imádom benne, aztán szépen lágyul, míg le nem csillapodik egy finom, puha virágillatban, icipici borssal a háttérben. Egyébként pont emiatt a kettősség miatt nem tudnám azt mondani, hogy egy bizonyos típusú nőhöz illik; a pikáns borsossága miatt éppen annyira passzol egy sötét hajú, határozott, lobbanékony dívához, mint egy szőke, törékeny nőhöz a bájos virágossága révén. A tartóssága meg... egyszerűen lerobbanthatatlan. Mind stílusában, mind tartósságában simán lepipálja a mostanság divatos mainstream illatokat, ez tényleg valami újat mutatott. Az eleje nagyon az enyém, a leszáradása viszont az én ízlésemnek már túl édes, úgyhogy feltettem eladásra, de az 5 csillag kétségkívül jár neki.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Jeanne

2018. május 14.

Néhány éve egy szülinapi összeröffenésen volt alkalmam "találkozni" ezzel a különleges, egyedi illattal az egyik házaspár hölgy tagja viselte és amerre ment a házban, mindenhol ott volt ez az illat. Nagyon érdekesnek, nem mindennapinak találtam, annyira megtetszett, hogy muszáj volt megkérdeznem, mégis milyen parfümöt visel, majd mondta, hogy az Oriflame Paradise parfümét. Na kaptam is az alkalmon, és megrendeltem később, mikor lett alkalmam hozzá. Itt lentebb valaki írta, hogy a sötét hajú-szemű hölgyeken áll a legjobban, és akin megismertem ezt az illatot, ő is ilyen típus volt, én meg szőke, kékeszöld szemű, de mégsem lesz olyan szúrós rajtam az illat. Nekem tetszik és kifejezetten jól belesimul a bőrömbe, egész nap érzem. Mondjuk hála Istennek, az én bőrömön valahogy minden eddig próbált parfüm sokáig tartós volt és kellemes. Szerintem mindig sikerül eltalálnom a hozzám illő illatokat. Ez a Paradise rendkívül tartós, egész nap ott van! Azóta sem éreztem másokon ezt a parfümöt, szóval abszolút nem tucatillat, talán ezért mégjobban tetszik. 😊Szeretem, és szerintem nőies a borsossága ellenére, munkábajárós illat, de a színházba is simán illik! Megéri az árát, sok márkás parfümmel vetekszik a tartósságát illetően. Láttam, van neki egy új testvére, azt még nem ismerem, de kifogom próbálni. 😊 Jár az 5 csillagocska. 💜

Jeanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

zita.herkovics

2018. március 12.

Hűderégenvolt. Nagyon szerettem, és pontosan azért, amit rejt ez a cukormázas királylányos üvegcse. Pontosan az ellenkezőjét. Nagyon elegáns, magabiztos illatnak hatott rajtam, és sokan dicsérték. Sajnos, ritkán akciós, teljes árát pedig sokallom. Évekkel ezelőtt vettem meg, aztán nem is nyúltam oriflame katalógushoz. Lehet, teszek újfent egy próbát a céggel.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Scheszter

2018. január 9.

Hihetetlenül szeretem!
Számomra ez A Parfüm.
Nagyon különleges borsos illata van, emiatt nem is tudja bárki hordani, én is inkább csak télen használom. Az illata nagyon tartós. A férjem is imádja!!! :)

Scheszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Hihetetlenül szeretem!
Számomra ez A Parfüm.

kolozsve

2017. december 30.

Soha nem szerettem a fűszeres illatokat, mindig is az édes illatokat részesítettem előnyben. Főleg, ha egy kis gyümölcs is van bennük. 15 évig az Avon Little Black Dress-t használtam. Soha nem hittem, hogy le fogom cserélni. Aztán elég sok nehézségen mentem keresztül, én is változtam. Egy évig keresgéltem új illat után, a saját komótos stílusomban: kb. csak katalógusokat lapozgattam, kaptam egy két illatmintát, és árlimitet is húztam. Végső kínomban az addig nem kedvelt Oriflame-mel is próbát tettem. Ez volt kb. az 5.-6 illatminta. Valamiért nagyon megtetszett. Volt benne valami különleges, valami nagyon új. Hát ez volt a fűszeresség, ami valóban dominál ebben a parfümben. Rajtam csak nagyon enyhén szúrós a karaktert adó rózsabors, pont megfelelő. Könnyedséget adnak neki a virágos jegyek, és persze az általam imádott pézsma. Utóbbi az én bőrömön selymessé teszi az illatot, kiegészítik egymást a rózsaborssal, a fűszeres ellentéttel. Imádtam ebbe a jól megalkotott kompozíció illatfelhőjébe burkolózni :)!!!
Három üveggel faltam fel pár hónap alatt (tartós, de imádom fújkálni magam), de most kis szünetet tartunk. Viszont a jelenleg is épített illat gardróbomban örök helye van :)!!!

kolozsve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Lory

2017. december 30.

Régebb óta tetszik ez az illat de nem tudtam eldönteni,hogy annyira tetszik e,hogy a polcomon csücsüljön.Aztán eldöntöttem,igen,szeretném őt de akkor sokáig nem volt akciós.Nos több hónapos hezitálás után,az ünnepi katalógusból az enyém lett :) Nem bántam meg.Szeretem a különleges "élesen" virágos illatát.Kiérződik nagyon a rózsabors,ami megbolondítja az illatot és érdekessé teszi.Egyértelműen ez az összetevő nem hagyja,hogy belesimuljon az unalmasan virágos,kis tavaszias egynek elmegy parfümök sorába.Megkockáztatom,hogy kicsit ünnepélyessé,elegánssá is varázsolja,bár én hétköznapokra használom de simán megállja a helyét blúzos,magassarkús szettek kiegészítőjeként.Nekem most egyszerre van meg az Avonos Treselle parfümmel és van hasonlóság köztük,nyilván a rózsabors miatt,ebből jöttem rá,hogy az én fantáziámat is a bors izgatja:))A kettő közül a Paradise a borsosabb,a Treselle-ben inkább csak mellékszereplőként van jelen.
Négy csillagot kap tőlem,az igazi,megunhatatlan örök kedvenceimre adok ötöst általában,mindenesetre katalógus illatok közül kiemelkedő alkotás.Az akciós árát feltétlen megéri azoknak akik szeretnének egy picit érdekes,különleges illattal gazdagodni de csillagászati árat nem szeretnének fizetni.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Milva07

2017. december 16.

Nagyon ritkán (jó, soha..) veszek katalógusillatot, nem sznobságból, hisz vannak utánzataim is.Egyszerűen nem találok olyat, ami bármennyire is felkeltené az érdeklődésemet. Utoljára a szintén Oriflame illat Mirage volt, amit rendszeresen, amíg ki nem vonták a forgalomból, használtam. Ezúton is kérném vissza, szerintem nem egyedül vagyok ezzel..
Szóval a Paradise: nem egy átlagos, mai divatba illeszkedő, cukros/édes illat,hanem kellemesen szúrós, nagyon tartós és szerintem egy kis maszkulin zönge is tetten érhető. A neve szerintem melléfogás, de az illat a lényeg: nem átlagos,nem bájolgós,nem simulékony. De nekem pont ezért tetszik.Mivel két kedvencem is jól le van pontozva( Mugler-Aura és Marc Jacobs-Decadence) most már biztosan tudom, én vagyok fordítva bekötve. Lehet, előző életemben férfi voltam....? És nem lepődnék meg, ha ezek után ez is eltűnne a kínálatból.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

kerikatavirag

2017. szeptember 18.

Elég hálátlan a mi kapcsolatunk, mert durván kihasználom őt. Én a Max Mara Le Parfume-be vagyok halálosan szerelmes, ő pedig csak egy gyenge hasonmása, egy allotróp módosulat. Na jó, azért ez túlzás, jó kis illat ez, de a kapcsolatunk alapjait nézve tényleg egy "utánzat" számomra. De nem rossz! Csak nem túl tartós. Néha lelkiismeret furdalásom van, hogy csak a polcon csücsül, és csak akkor nyúlok hozzá, ha a kaphatatlan Max Marámat sajnálom használni. Ne haragudj!
Amúgy... Ki a franc találta ki ennek a parfümnek a nevét? Mert ez az illatkombináció elég messze van a "Paradise" kifejezéstől. Eh. A tartóssága miatt levonok egy csillagot, de amúgy jó kis 'rebound' nekem! De csak a rózsabors miatt. Azzal engem le lehet dönteni a lábamról.

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

magnetic

2017. szeptember 10.

Egyetlen parfüm, amit el tudok viselni. Ősszel-télen használom, imádom, már többször vásároltam újra. Nincs túl erős illata, az érzi csak, aki közel hajol. Rózsabors illat, csak sötét hajú-sötét szemű nőkön áll jól, a világos haj-világos szeműeken nem, rajtuk csípős az illat. Rajtam inkább édes. Kipróbáltam :-D

magnetic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Tella

2017. július 30.

Az Oriflame egyik legjobb illata, a design katalógushoz képest meglepően exkluzív. Fűszeres-pézsmás illat, egy kis rózsával nem feltétlenül hétköznapokra. A rendes ára kb. olyan borsos, mint a parfüm (50 ml 8 ezer) de nyilván mindenki akkor veszi meg mikor akciós. Nem trendi illat, különleges.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színezék. Lilás piros.