KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   8499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SimonEdina, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Érezze az erőt és a határozottságot az Oriflame első férfiaknak készült, merész és egyedülállóan karakteres eau de parfum-jével, amelyet a legerősebb északi isten, Thor ereje ihletett. A rendkívül férfias illatot a hűvös, extrém frissességet árasztó jegyek teszik különlegessé és feledhetetlenné."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

SimonEdina

2018. április 15.

Februárban van a párom és az én névnapom is, édesanyámtól megkaptuk mind a kettő illatot, párban.
Megszimatoltam és kapásból szerelem lett, én nagyon szeretem Rajta. Hosszan tartó, finom, férfias illat és szerencsére Ő is nagyon szereti. Az üvege szép, különleges. 5* Nekem hasonlít a Paco Rabanne Invictusára, az a párom illata alapvetően.
A parfüm párja illatra nem olyan, mint az Olympea, de nagyon hangulatfüggő illat, vagy nagyon imádja az ember vagy nem, de általában azt is imádjuk. :)

SimonEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol