KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diamia, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. augusztus 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál látványosan göndöríti a szempillákat, miközben hidratálja is azokat. Tökéletes fedést biztosít.

xxEDITxx

2015. június 6.

Semmit sem ér.. Összeragad, idétlen formájú szempillákat eredményez... nemhogy göndöríteni nem göndörít, de vállalhatatlan szempillákat eredményez...

xxEDITxx
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Black Fairy

2014. november 5.

Hát ez valami borzalom...
Rengeteg festéket vesz fel, ragacsos, mű hatása van, póklábasít, hullik tőle a szempillám, lehetetlen SZÉPEN festeni a keféjével, nagyon kényelmetlen használni, és olyan erős mű szaga van (volt) a kezdetektől, hogy...áh...szörnyű...se a festék, se a kefe nem vált be nekem...
Csak azért nem pontozom le, mert ajándékba kaptam, de magamtól ilyenre biztosan nem dobok ki pénzt...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 5.

Hát ez valami borzalom...

diamia

2014. október 19.

Két éve használtam, nagyon megörvendtem neki, hogy most nekem is szép ívelt pilláim lesznek. Hát nem. Semmi különöset nem csinált, teljesen átlagos hatása volt, kicsit hosszabbított, kicsit dúsított.

diamia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 19.

melindae

2013. október 14.

Húha...De nagy kedvenc volt régebben ez a spirál..Hosszabbít, göndörít, nem maszatolódik...talán csak egy pár összetevő miatt vonok le pontot.

melindae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

Fritillaria meleagris

2013. szeptember 13.

Nekem nem vált be. Összeragadtak tőle a szempilláim nagyobb csomókba. 1 hónapig kísérleteztem vele, de nem lett más a hatás.

Fritillaria meleagris
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Monika20

2013. július 19.

eddigi legjobb szempilla spiralom en erre eskuszok akkora pillakat varazsolt dusitott,szoval nagyon megeri.IMADOOOM.Hosszu pillasok elonybe..

Monika20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 19.

Orsyna

2013. február 15.

Akciósan jutottam hozzá, tényleg göndörít ívesebb szebb lett a pillám.(ami vékonyka és nem túl hosszű)Más extrát nem igazán nyújt nem lesz tőle dúsabb sem sokkal hosszabb.Természetes hatású de tetszik mert nem lóg bele a szemembe a pilla mint a többitől.És nem irritál ami ritka.Összességében tetszik és a csomagolása is olyan kifinomult nőies :)

update:tényleg megemeli a pillát és ível, kipróbáltam egy másik spirállal kombinálva ezzel adok neki ívet utána rákenek egy dúsító réteget egy bourjois spirállal.:))

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

bandita

2012. május 12.

Őt nem kedveltem, csomós, sűrű festéket húztam ki keféjével, már az első használatnál. Nem győztem leitatni a fölösleget papírzsepivel.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 12.

krekuci

2012. január 31.

Szépek lettek tőle az amúgy rövid,dús pilláim.

krekuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Szépek lettek tőle az amúgy rövid,dús pilláim.

termelinda

2011. október 1.

Nem rossz,a célnak maximálisan megfelel :)

termelinda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

Nem rossz,a célnak maximálisan megfelel :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3