KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokilany, Módosítva: 2013. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfiatalító kézkrém a gyönyörű és fiatalabbnak tűnő kezekért.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enne

2018. január 13.

Néhány hónapja vettem, és most, télre vettem elő. Gondoltam, nem árthat egy kis extra fiatalítás és ápolás, ilyenkor meg főleg. Nem volt olcsó emlékeim szerint, és sokat sem adtak belőle, de éppen akkora, hogy a kisebbik táskámban is könnyen magammal tudom vinni. Ez nagy előny! Az adagolójában is tetszik, hogy nem csavaros, ha az ember utcán krémez kezet, tudja, milyen bosszantó tud lenni, ha elgurul a kupak. Az illata nagyon finom, olyan megnyugtató. Sűrű krém, hamar beszívódik, az illata sokáig érződik. Fiatalító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert olyan gyakran nem használom (heti 1-2-szer). De az nem a krém hibája. 5 csillag!

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

catarina0422

2017. december 4.

Nagyon jó termék! Gyorsan beszívódik, jól hidratál, kellemes az illata. Akciós áron jutottam hozzá, eredeti árán nem biztos, hogy újra vásárolnám, mivel elég kicsi a kiszerelése, rendszeres használat mellett hamar elfogy.

catarina0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

6vilag

2017. november 12.

Meglepően jó krém. Éjszakára használom, mert eddig csak este tudtam krémezni, mivel zavart, ha napközben a termék nem szívódott fel normálisan. De ezt simán lehet napközben is kenegetni, pikk-pakk felszívódik, nem hagy nyomot maga után. Sőt, inkább nappalra való, mert nagyon könnyű állagú, estére akár mehetne nagyobb ágyú is, mert a sok papír, meg háztartási munka szanaszét szárítja a kezem, Jó, hogy kipróbáltam, úgy érzem, ha elfogy visszatérek hozzá, Nappali krémmé avandszált nálam.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

timcsike04

2017. augusztus 5.

Nagyon nagyon szeretem! Olyan jó puha lesz tőle a kezem, ami amúgy igan hamar kiszárad, főleg télen, de ez egy csoda krém! :) Többször vásároltam már újra.

timcsike04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

JudithBeauty

2017. július 28.

Egyik kedvenc kézkrémem. Bár bőrfiatalító hatást nem vettem még észre (1 tubus elhasználása után), de a száraz kezeimet nagyon szépen ápolja, nem ragad és nem irritál. Sok kézkrémtől viszketett már a bőröm, de szerencsére ennél nem tapasztaltam ilyen "mellékhatást". Mivel sűrűbb krémről van szó, kis mennyiség is elég egyszerre, ezért az 50 ml kitart egy darabig. A legnagyobb kánikulában nem szoktam használni, de este mindig bekenem vele a kezeimet.
Az illata is visszafogott, pont megfelelő. Mindenképpen 5-ös!

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Az illata is visszafogott, pont megfelelő. Mindenképpen 5-ös!

danyadi77

2017. január 3.

Nem is gondoltam volna, hogy ez egy ilyen jó kis kézkrém..Találomra meg szoktam venni a nem túl mű illatúnak ígérkező kézkrémeket az Oriflame-től, amikor akciósak, és amelyik épp sorra kerül, használom. De ez jobb,mint amit vártam...Magáról a krémről elsőre azt mondanám, ahogy kinyomom a tubusból, hogy nehezen fog felszívódni, de amint elkenem, huss, beszívódik és nagyon sokáig tart a hatása.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Milva07

2016. október 20.

Mostani akcióban vettem meg, próbából.Maximálisan elégedett vagyok, kellemes, de nem tolakodó az illata, jól beszívódik és elfér a táskámban. Nagyon puha, bársonyos lett tőle a kezem, szerintem kiadós is lesz, egy borsónyi elég. Minden kézmosás után krémezem a kezem, így ez sem mindegy. Ritkán veszek Oriflame terméket, mert nem vagyok elégedett velük, de ez most kivétel.Akciósan újra fogom venni.

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 20.

orsolyanovak

2016. október 17.

Számomra ez a termék egyike azon kevés oriflame termékeknek, amivel tényleg teljesen elégedett vagyok. Nem igazán foglalkozom a kézkrémeimmel, de ez volt az első olyan, hogy egyáltalán vettem a fáradtságot arra, hogy alaposabban szemügyre vegyem és észben tartsam, hogy na ez jó volt! :D Az ára is baráti, könnyen felszívódik nem ragacsos, valóban hidratál. Kellemes és diszkrét! az illata, nekem ez nagyon fontos; utálom, amikor valakinek a krémezésétől szaglik az egész helyiség. A kiszerelését és az állagát is különösen bírom. Kicsit nekem szilikonos, kinyomás után is kukacban maradó a krém, én imádom ezt az állagot. Tapasztalataim szerint egy neutrogenaval már-már versenyezhet, az isanas kézkrémek viszont sokkal gyengébbek ennél...

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Nefertiti

2014. február 23.

Nagyon szeretem ezt a kezkremet!
Nem a "fiatalito" hatasa miatt vettem meg, hanem a kiszerelese miatt. Kicsike (50ml) ami pont elfer a koppenyem zsebebe, igy a munkaba is tudom hasznalni. Szamomra ez fontos szempont, ugyanis egy 100 ml kezkremet nem szivesen "cipelnek" a zsebembe. Az illata kellemes, az allaga suru, de viszonylag hamar beszivodo krem. A hidratalasa nem a legjobb, de szamomra epp eleg :) Amugy is minden kezmosas utan kremezem a kezem. Sajnos mostanaban nem nagyon igazan kaphato.

Nefertiti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Nagyon szeretem ezt a kezkremet!

trisztan

2013. augusztus 25.

Nagyon jó kézkrém, azt nem tudom, hogy fiatalít-e..., de jól hidratál, kellemes az illata, könnyen beszívódik, és mérete miatt most ezt hordom a táskámban. Csak azért nem 5 csillag, mert azt nagyon ritkán adok :)

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színező anyag. (Piros)