KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly

Utolsó módosítás dátuma: 2011. július 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mogyi

2015. július 12.

Nagyon szerettem ezt az arclemosót, nagyon sokáig ezt használtam. Nem kellett sok belőle, nagyon jól habzik, és a sminket is tökéletesen eltávolította. Az illatát imádtam.

Mogyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Nyusza

2015. január 30.

Normál arcbőrre ajánlatos használni, a kicsit érzékeny bőrt kiszárítja, elég hamar, ha elfelejtjük bekenni utána arckrémmel. (Habár én a nappali és éjszakai krémet is megvettem s használtam, így együtt nyoma sincs kiszáradásnak) Nagyon kevés kell belőle kicsit géles állaga van nagyon jól habzik nem zsíros és jó az illata.
Huzamosan használtam, egy bajom volt vele, ha heti kétszer vagy többször mostam vele arcot, jöttek a pattanások. Akciós áron szerintem nagyon megéri.

Nyusza
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

White Tea

2015. január 11.

Nagyon szeretem! Annyira jól lehozza a sminket teljes egészében és nem marja ki a szemem a helyéről. A lemosó szivaccsal együtt remek párost alkotnak:)

White Tea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Pocok1972

2014. november 15.

egy flakont elhasználtam, de sajnos nálam nem lett annyira bejövős, hogy újravegyem. nem rossz, tisztít is, de én szeretem, ha habzik az arclemosó, ez meg abban nem annyira jó. illatával és állagával nem volt gond, árban is jó. nálam ez egy hármas.

Pocok1972
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

Niki1515

Korcsoport: < 18
2014. október 18.

Illata remek.
Nem szárítja ki a bőröm.

Niki1515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. október 18.

Illata remek.
Nem szárítja ki a bőröm.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Az illata remek, és nagyon hatásos. Jól habzik. Nem szárítja ki a bőröm.

salamonhenrietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 26.

Az illata remek, és nagyon hatásos. Jól habzik. Nem szárítja ki a bőröm.

danna113

2014. május 8.

AAz antiocidáns tartalom miatt nagyon teszik, már jó ideje ez az állandó arclemosóm. Az illata kellemes, nem szárít, nem irritál, a sminket és egyéb koszt is szépen leszed.

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 8.

jampiangel

2014. február 14.

Az illata számomra zavaró volt, használtam az arcmaszkját is, annál még rosszabb volt az illat. Átlagos arclemosó, a szennyeződéseket eltünteti viszont a bőrproblémákra nem jó.

jampiangel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 14.

Galadriel

2013. december 29.

Szépen leviszi a sminket, nagyon jó az illata is :)

Galadriel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 29.

Szépen leviszi a sminket, nagyon jó az illata is :)

paramm

2013. november 7.

Sokáig használtam ezt az arclemosót, de nem volt nagy kedvencem, az arcom nagyon szárította, hatása sem volt túl meggyőző, viszont az illata, az valami fenséges.

paramm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 7.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus kék színezék.

Kék élelmiszer színezék. Nagyon jól oldódik vízben.