KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. május 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csuta

2014. július 4.

Én a sminket előtte szoktam leszedni, mert azt tényleg nem szedi le, de a szememre ezt nem is szívesen használnám. Az alapozót azt nekem szépen lehozza és az utcai szennyeződést. Viszont nem szárítja nagyon a bőrömet.

csuta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

erika4.kovacs

2014. június 20.

Sminknek, fényvédőnek csak egy részét bontja le és tisztítja le. Még ha duplán használom sem lesz tiszta bőr az eredmény, de első körnek valami rendesebb cleansing balm elé elhasználgatom; vagy ha csak otthon vagyok és se smink se utcai szennyeződés stb.. nem támaszt kihívást a lemosóval szemben. Kár érte, mert a tonikja viszont remek.

erika4.kovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Tinuska

2014. április 21.

tisztít, krémesen habzik (ezért nehéz az állaga kicsit)... a sminket igaz, hogy nem szedi le, de arra is feltalálták már a sminklemosót! :D nagyon szeretem :DD

Tinuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 21.

Niki1991

2014. február 10.

Nagyon kellemes illata van, de kicsit szárít. A sminket egyáltalán nem szedi le.

Niki1991
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

gyovai890

2013. október 10.

Ez az arclemosó nekem nagyon bevált. Nem csípi a szemem,szépen lemossa a sminket a szememről. Problémás arcomat nyugtatja és teljesen simább lett az arcom tőle már az első használat után. A párom vette észre legelőször ő azt kérdezte tőlem: "Mit csináltál,hogy így ki vagy simulva?" Erre én mosolyogtam és örültem, hogy ez a termék tényleg hat és jó is! Azóta már sokan felfigyeltek a szép arcbőrömre. :D

gyovai890
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Jaina

2013. augusztus 22.

Érzékeny az arcbőröm, kevés arclemosót tolerál jól, ezzel nagyon meg voltam elégedve. Az illata nekem kifejezetten tetszett. Már nem gyártják, de nem is venném újra, elsősorban az összetevőlista miatt, ezért is vonok le két csillagot.

Update: Rosszul tudtam, még gyártják! :))))

Jaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Update: Rosszul tudtam, még gyártják! :))))

ct

2013. május 27.

Az összetevői ellenére nálam bevált, ár-érték arányban rendben van, sokáig tartott egy flakon, jól tisztított, nem szárított, finom puha lett használat után a bőröm.Az illata hosszú távú használat, azaz napi egyszeri mellett viszont már nagyon zavart.

ct
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

bandita

2013. március 19.

Krémmánia előtti életemben használtam ezt a lemosót. A bőrömet nem bántotta, hatékonyan tisztított, nem szárított. A bőrnyugtató hatása nem volt kiemelkedő, pláne nem annyira, hogy miatta szemet tudnék hunyni a benne leledző bronopolnak.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 19.

Mona01

2013. március 19.

Pár napja használom, és úgy látom,teszi a dolgát.( Bár az itt olvasott hozzászólások meg az összetevők kicsit elbátortalanítottak.)

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

blanka.vacak

2013. február 24.

Én Avonos vagyok, de ezt az arclemosót veszem mindig. A kedvencem. Viszont meglepett a sok piros pont. :(

blanka.vacak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Narancssárga.