KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame Pure Nature Nyugtató Hatású Arckrém Feketeáfonya- és Levendulakivonattal

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2014. június 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Nyugtató hatású arckrém feketeáfonya- és levendulakivonattal.

Kiszerelés: 75 ml

zsofia93

2016. február 19.

Jó kis krém, már meg van vagy 3 éve... :D amikor vettem úgy gondoltam jó lesz az arcomnak, de oda sajnos nem vált be, így hát félretettem. A napokban viszont megtaláltam és olyan jó illata van, hogy nem volt szívem kidobni, így hát kézkrémnek elhasználom :)

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 19.

viewxy

2015. november 17.

Nagyon szeretem. Általában éjszakára használom, de a múltkor reggel kentem fel, mert nagyon nyúzottnak tűnt az arcom és többen is megdícsértek hogy milyen frissnek nézek ki. Isteni az illata. Sajnos lassan elfogy, nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 17.

JudithBeauty

2015. május 12.

Nekem nemrég fogyott el, kellemes volt az illata. Éjszakára használtam, és nem volt zsíros az arcom tőle. Az arctonikja még a jó.

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

tonic

2015. március 9.

Szerettem,puha selymes lett reggelre, és anyukámnak,akinek száraza bőre,szintén jó volt.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 9.

Nyusza

2015. január 31.

Sajnos nekem nem tetszett... Közepesen vastag krém jól hidratál, nem ragad, de az illata nekem borzasztó volt, és hiába kentem vékonyan nem szívta be a bőrőm pedig maga a krém nem zsíros.
Elkezdtem használni, aztán abba is hagytam a szekrényben árválkodott fél évig és megdöbbenésemre be zselésedett, fura állaga lett az illata pedig büdössé vált.
Ehelyett a 'testvérét' ajánlanám a gránátalmást.

Nyusza
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Ehelyett a 'testvérét' ajánlanám a gránátalmást.

heloise98

2014. november 15.

Régebben használtam. Nagyon jól hidratált és csökkentette a pirosságot. Sajnálom, hogy már nem gyártják. :(

heloise98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

ritariot

2014. november 9.

Még mindig van belőle egy kicsi. Az illata jó, az állaga nekem kissé zsíros. Éjszakára szoktam felkenni, mert az arclemosómtól eléggé húzódik a bőr. Azt szépen megnyugtatja.

ritariot
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 9.

t.evacska21

2014. október 23.

Nagyon-nagyon jó! :) Sajnos nekem nem való, mert kicsit zsíros az arcbőröm, viszont egyszer szedtem egy gyógyszert, amitől nagyon erősen kiszáradt, akkor rendeltem magamnak ilyen krémet. Kellemes viselni, és az illata is! :) Olyan jó volt érezni magamon az illatát, mindig este használtam, lefekvés előtt, még jobbat is aludtam tőle :) Ja, és ami a lényeg: a szárazságot is megszüntette :)

t.evacska21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

csikosmatyas

2014. július 26.

Régebben használtam. Először azt hittem átverés és ebből is kézkrém lesz, mert annyira olcsó volt a krém+ tisztító együtt, de aztán szinte észre sem vettem és elhasználtam az egészet. Az illat nagyon kellemes bár kissé erős, az állaga nekem tetszett.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

Juliette Cavill

2014. április 29.

Nagyon jó illatú, kellemes állagú krém, de max. nappali hidratálókrémnek való.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Nagyon jó illatú, kellemes állagú krém, de max. nappali hidratálókrémnek való.

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.