KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Helfra, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Csillag formájú szappan mindennapi használatra, az édes bergamott, a kék lótusz és a selymes mósusz aromájával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cheerface

2017. augusztus 12.

Elsőre engem is megijesztett a külseje, de az illata tényleg csodás, és nem szárít, nem kellemetlen az érzékeny kezemnek sem, nagyon szerettem :) csak azok a fránya csillámok feleslegesek...

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Wendy

2017. augusztus 9.

Engem az illata megvett kilóra. Annyira tetszik,hogy még a teljesen felesleges csillámok ellenére is 5*-ot kap tőlem.😃

Wendy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Helfra

2016. szeptember 24.

Hááát.... csillag alakú szappan, ami áttetsző, és tele van szórva csillámokkal... ez utóbbit nem értem. Teljesen felesleges. Szerencsére használata közben nem tapad fel a sok csillám, szóval használható. Finom illata van, és szerettem ezt a szappant. Csak a hülye csillámok miatt 4*. :)

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.