KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Speciális kialakítású, szilikonból készült sminkecset-tisztító. Hatékonyan tisztít bármilyen formájú és méretű ecsetet, nedvesen vagy szárazon. Hatására az ecset tovább megőrzi használhatóságát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

skin

2018. június 12.

Kicsi,kemény és annyira nem is hatékony. Kipróbáltam, nagyon sokáig kell használni hogy tényleg tiszta legyen az ecset. Számomra nélkülözhető.

Update:. Nulla pont ezt kár volt legyártani . Az Essence ecsettisztítójával gyerekjáték az ecsetek tisztítása ,ez inkább a gyerekjáték kategória babaházba való.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

vicoka08

2018. március 8.

Jó kis cucc, én 800 Ft-ért rendeltem. Sminkecset tisztítót/szappant/stb. kell rátenni, és csap alatt kb 2 pillanat alatt kitisztítja az ecseteket :)

vicoka08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.