KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Speciális kialakítású, szilikonból készült sminkecset-tisztító. Hatékonyan tisztít bármilyen formájú és méretű ecsetet, nedvesen vagy szárazon. Hatására az ecset tovább megőrzi használhatóságát.

Ár: 500 , Eladó: pokmalac
Állapot: uj, Helyszín: Hétvégén vehető at Bethen Gabor ter Damjanich utca Dózsa gy ut istvan u kornyeke., fizetés: Hétvégén vehető at Bethen Gabor ter Damjanich utca Dózsa gy ut istvan u kornyeke.

skin

2017. október 18.

Kicsi,kemény és annyira nem is hatékony. Kipróbáltam, nagyon sokáig kell használni hogy tényleg tiszta legyen az ecset. Számomra nélkülözhető.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 18.