KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A készítményben található só- és mandulahéj-őrlemény simábbá teszi, a gyömbérolaj fokozza a vérbőséget, a Hydracare+-összetevő lágyabbá varázsolja, az édesmandula-olaj nyugtatja, az E-vitamin védi a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csill87

2017. augusztus 13.

Nagyon erősen radíroz, amit én szeretek, de mégsem szerettem meg, mert nekem is furcsa olajos réteget hagyott maga után, és sajnos nem a kellemes fajtából. Szoktam olajokkal kenni a bőrömet, de ez rossz és fullasztó érzés volt.
Általában elmondhatom, hogy sok Oriflame terméket próbáltam már, de valahogy nem igazán jött be semmi sem.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Én szerettem nagyon ezt a terméket :) Igaz kicsit furi az állaga, de eddig ez tetszett a legjobban. Jól radíroz, nagy szemcsék vannak benne, viszont iszonyat zsíros hatást hagy maga után, ha sokat viszek fel. Nem mondom, hogy rossz, de nem is a kedvencem :) Párszor akciósan megveszem, mert jól radíroz.

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

sorsi83

2017. augusztus 5.

Fantasztikus. Én a zuhanyzás végén használom, szappanos tisztítás után. A sótartalma remekül radíroz, de sérült bőrre nem szabad használni. Szerintem arcra sem való. Öblítés után valóban hagy olajos bevonatot a bőrön, így nem kell testápolót használni utána. Kissé nehezen szívódik be, de remekül ápol. Az illata pedig egyszerűen csodálatos. Nagyjából havonta használom. Remek. Többször is újra vettem már.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Kmerci

2017. május 7.

Borotválkozás és gyantázás előtt szoktam leradírozni a bőröm előtte lévő nap vagy aznap hogy ne nagyon gyulladjanak be a szőrtüszőim és hát szép egyenletes legyen a bőröm. :) Elég nagy meglepetés ért mikor a szokásos radírozós kesztyűvel és ezzel az új termékkel végeztem el a tisztítást és mikor befejeztem éreztem hogy zsíros maradt a bőröm (de nagyon finom puha :) ) és utána nem tudtam gyantázni akárhogy próbáltam lemosni magamról. Nem volt nagy gond maradt a borotválkozás és még azután is hidratált maradt a bőröm egyedül annyi zavart hogy nem tudtam gyantázni miközben már várt a meleg gyanta a fürdés után. :D Szépen végzi a dolgát és nem csípett vagy bármi. :)

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 18.

Még tavaly vettem, ám amikor kipróbáltam nagy csalódás ért. Hiába hidratált, zsíros, ragacsos réteget hagyott a bőrömön, egyszerűen nem tudtam lemosni magamról se szappannal, se tusfürdővel. Akkor eldöntöttem, hogy soha többet újra. Ez olyan féléve történt. Ma este megláttam a fürdőszoba polcán, gondoltam adok neki még egy esélyt. A hidratáló hatásával semmi gond nincs, egyedül megint azzal a fránya zsíros érzettel, amit maga után hagy. Borzasztó. Na jó, azért valamivel jobb, mint legelső alkalommal. Direkt figyeltem, hogy csak egy kis borsónyit vigyek fel egy-egy testrészemre, szóval annyira nem kellemetlen, de nem is a legjobb érzés. Szóval nem szabad túlzásba esni a mennyiséggel, elég pirinyónyit felvinni a bőrre. Vigyázni kell, hogy kipattogott, sebes bőrre ne nagyon vigyük fel, mert borzasztóan csípni fog.
Egyébként tényleg mesés a hidratáló hatása, puhít, fényessé teszi a bőrt, bár nem tudom újravenném-e, ha elfogyna.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 18.

xadriennx

2017. február 16.

Valóban nagyon hatékony radír, de engem zavar a zsíros érzet, ami utána marad a bőrömön.
Elég durvaszemű és tele van sóval, amit az ízéből tudok, mert bevallom párszor az arcomra is használtam és.. belement a számba 😅 Szóval nem kóstoltam meg, vagy ilyesmi, hanem véletlen volt 😅

Arcra nem javaslom és érzékeny bőrre sem, mert tényleg csíp a só miatt, ha nem igyekszik az ember a lemosással.

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

jegaevi

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Borzasztóan csipi a bőrömet,pedig nem radíroztam erősen.

jegaevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

Borzasztóan csipi a bőrömet,pedig nem radíroztam erősen.

kalavirag

2016. november 3.

Mesés egy termék, annyira lenyűgözött szerintem az Oriflame-nek ez az egyik legkiemelkedőbb terméke, egy testradír sem tudja ezt a hatást elérni amit ennél a terméknél tapasztaltam, használata után nem kell a testápoló annyira gazdagon hidratálja a bőrt.Igazi SPA élményt nyújt.

kalavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

6vilag

2016. augusztus 24.

Ezt szeretem legjobban az Oriflam-es termékek közül. Nagyon jól radíroz és egyben hidratál is, nem beszélve arról, hogy milyen jó illata van. Nem használom túl gyakran, használatakor mindig meg is lepődöm, hogy milyen jól hidratált lesz a bőröm. Most nyaralás után pár héttel kicsit kezdett kopni a színem, gondoltam, hogy ne legyek foltos, ezzel egységessé teszem a bőrképet. Sosem csalódom benne, szépen leszedte, ami nem oda való, egységes szép barnaság maradt utána.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

lapiskat

2016. április 26.

Nagyon szeretem ezt a terméket, hetente egyszer használom teljes testfelületre. Nekem olyan 1-1,5 ek-nyi mennyiség elég, hogy minden problémás helyen leradírozzam magam, így viszonylag sokáig kitart egy tégely (4 hónapja megvan és majdnem a fele megvan). Az illata kellemes citrusos, de nem az a mű, tolakodó illat. A bőröm utána pihe-puha hidratált. Ez sokkal jobban bevált, mint a body shop bármelyik testradírja és nem is karistolja össze a bőrömet, plusz árban is gazdaságosabb.

lapiskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.