KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdagon tartalmaz mangó- és kakaóvajat, amelyek selymesen puhává varázsolják az ajak bőrét.

30 káprázatos árnyalatban kapható.

Oriflame The One 5 az 1-ben Colour Stylist Ajakrúzs (csere is lehet)
Ár: 650ft postával , Eladó: pirolusz
Állapot: Használt, képen látható állapotban, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes v posta
Ár: 800 Ft , Eladó: Suwun
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Dorog / Budapest, fizetés: személyesen
danyadi77

2017. április 21.

Leárazva vettem néhány darabot (400-500 Ft, már nem is tudom). Bár még nem mindegyik színt próbáltam, de a Beige Collection ennyiért egy szuper nude darab. Persze ez is kopik, de finom krémes, nem szárít és a színéből adódóan nem feltűnő, ha kezd lejönni. Ici-picit fura szaga van, valóban, de kit érdekel. Amit vártam ennyi pénzért, azt megkaptam.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

borntobe

2017. február 16.

A Fuchsia Hype kb zsírkréta állagú, meglepően jól felvihető, folyékony matt rúzs hatású kis csoda. A Vintage Rose ezzel szemben kb színezett ajakápoló intenzitású. Mivel a Fuchsiát nagyon szeretem, adok egy négyest, úgy néz ki, ennél is árnyalatfüggő a minőség.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Yumechan

2017. február 7.

Két árnyalatban vettem meg: Warm Peach, Vintage Rose. Számomra hatalmas csalódás volt. A két szín közt nincs nagy eltérés, ráadásul épp, hogy látszik, hogy valami csillámosat feltettem a számra. Egy idő után pedig elmozdul nagyon csúnyán a helyéről. Jól le volt akciózva, de számomra így sem érte meg.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

szofiaa

2017. február 6.

Két árnyalatba van meg és mindkettőt nagyon szeretem.
Kellemes őket viselni, szép pigmentált színük van és tartósak.
Nálam 5ös:)

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Két árnyalatba van meg és mindkettőt nagyon szeretem.
Kellemes őket viselni, szép pigmentált színük van és tartósak.
Nálam 5ös:)

nikolett

2017. január 11.

Adok neki egy ötöst, bár tudnék élni nélküle. Nem szárít, de nem is egyx MAC - bár nem is annyiba kerül. Ár-érték alapján pontoztam, ennyiért nyugodt szívvel újra lehet kenni egy nap négyszer-ötször.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

kissproof

2017. január 9.

Caramel árnyalat szinte tökéletes. Kicsit szárit, nem olyan puha ami nekem kifelyezetten tetszik, fél mattnak mondanám. Nagyon szép a szine ajánlom mindenkinek

kissproof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Lea2

2017. január 4.

899 Ft ért vettem, szerintem jobb minőségű mint az ennyiért a boltokban kapható rúzsok. Tovább tart, és ami nagyon fontos, hogy nem ül meg a száj ráncaiban, hanem szép egyenletes felületet és színt ad. Nekem tartósabb mint mint a többi rúzsom, pedig van Astor, Avon, Miss Sporty (kicsit se tartós), és Catrice, illetve DM-es is. Nálam kb 1 év használat után is ez a nyerő, úgyhogy rendeltem több színt is.

Lea2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Judiit

2016. december 12.

Elég sok árnyalatban vettem már belőle. Kellemes illat, kellemes íz. Kicsit keményebb az állaga, mint pl az Oriflame luxus márlás Giordani rúzsainak. Megfelelően pigmentált. Icipicit szárítja egy-két szín a számat, de ez belefér. Tartóssága átlagos. Evést , ívást nem bírja , tehát utána rúzsozás. Ár érték arányban szerintem igenis jó :)

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 12.

egeresi47

2016. december 11.

Nekem hétköznapokra abszolút megfelelt. Én mindössze 800Ft - ért vettem, annyit tökéletesen megért.
tetszik az illata, viszonylag tartós, és megfelelően krémes az állaga is.

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

tetszik az illata, viszonylag tartós, és megfelelően krémes az állaga is.

Vivszii987

2016. december 3.

Nevetseges 1900Ft-ert. 900-at sem adnek erte. Felkenem es negyed ora mulva semmi sem latszik az ajkaimon. Probaltam szajceruzat ala kenni,azzal sem jobb. A szinuk nem mellesleg teljesen mas kikenve.

Vivszii987
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Isopropyl Lanolate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Vegetable Oil, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Paraffin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate
Fényvédők: Octinoxate, Octocrylene
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, Red 6 / CI 15850, CI 77491, Red 27 / CI 45410, CI 77492, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől…)  Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.