KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdagon tartalmaz mangó- és kakaóvajat, amelyek selymesen puhává varázsolják az ajak bőrét.

30 káprázatos árnyalatban kapható.

Oriflame The One 5 az 1-ben Colour Stylist Ajakrúzs (csere is lehet)
Ár: 650ft postával , Eladó: pirolusz
Állapot: Használt, képen látható állapotban, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes v posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Katashka

2018. április 17.

Le volt árazva mikor megrendeltem, nem vártam tőle sokat, jól is tettem. A világosabb árnyalatokból rendeltem. Inkább nevezném színezett ajakápolónak, mint rúzsnak, ugyanis elég gyenge a fedése. Érzésre azonban tényleg olyan, mintha egy ajakápoló lenne rajtam, könnyed, kényelmes. Aki erre vágyik az szeretni fogja.

Katashka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

nita99kasler

2018. március 12.

Very Burgundy árnyalat van meg belőle. Gyonyörű a színe, de nálam egyáltalán nem tartós. Könnyű kezelni, nem szárítja az ajkam. Mindent egybevéve használható, de kicsit macera, nagyon olcsón jutottam hozzá, ezért 3*ra értékelem.

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

laurora

2018. március 2.

Nagyon szeretem, egy erőteljes fukszia árnyalatban van meg nekem. Viszonylag tartós, nem szárítja az ajkaimat és szinte nem is érzem, hogy viselem. Az illata az egyetlen hátrány számomra. Elég erős "nagymama" illat, de az ajkaimon nem zavar.

laurora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Encsuliguli

2018. február 21.

Sajnos az összetevői szörnyűek, egyébként nagyon szeretném ezt a rúzst. Az állaga zsírkrétaszerű, jól kenhető. Klassz, telt színekben kapható, a szolidabbtól a szexisig. Nem szárít, bár az én ajkaim elbírnak alá egy réteg labellot. Szoktam igazgatni rajta napközben, ennek ellenére egészen tartósnak mondanám. Nem használom napi szinten, inkább csak alkalmakkor, ezért nem bánom, hogy van néhány árnyalatban a sminkcuccomban. Akciósan megéri kipróbálni. És ami plusz pontot ér, hogy a katalógus színminta megegyezik a valósággal. Nem zsákbamacska. :)

Encsuliguli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Reance

2018. február 10.

Két árnyalatban van meg, fuchsia hype és warm peach. Az előbbinek egész jó erős színe van, közepesen tartós. Állagra jó és nem igazán szárít. Az utóbbi hétköznapokra tökéletes, mivel nem egy feltűnő darab, szinte beleolvad a szám színébe.

Reance
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

laumacska

2017. november 23.

Két árnyalat van meg (a London Red és a Sweet Tangerine), mindkettőt nagyon szeretem. Nem szárít és nekem a tartóssággal sem volt gondom.

laumacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Jeanette88

2017. október 24.

Nem vagyok nagy rúzspárti, inkább a száffényeket szeretem.....
de ebből a red devotion árnyalatot nevetséges áron megszereztem.....nem szárít, igaz nem is az a húúú de tartós. Viszont kétségtelenül elértem vele amit akartam. Feltűnő és izgalmas. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Nem vagyok nagy rúzspárti, inkább a száffényeket szeretem.....

Csutak

2017. augusztus 16.

Először teljesen meg voltam lepődve. Mert úgy volt, mikor leadtam a rendelést, hogy a taupe delight árnyalatúval kell összebarátkoznom (sosem viseltem eddig élénk színeket, de kezdtem vele megbarátkozni), erre fel a csomagban egy gyönyörű nude szín volt, olyan árnyalatnévvel, hogy chic in taupe és az viszont szerelem volt első látásra. Ki is próbáltam azonnal és nekem bejön! Krémes, miután letörlöm, nem hagy száraz érzést maga után és közben sem éreztem, hogy szárítana (általában ezért viselek kevésbé rúzst és inkább ajakápolózok). Azt hiszem megtaláltam az új kedvencemet, ami árban is szuper volt. :)

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Csebix

2017. július 29.

Taupe delight árnyalatban van meg, már vagy egy fél éve. A katalógusban nagyon nem ilyen színe volt, bár amilyen a valóságban az sokkal jobban tetszik, bár nagyon nehéz behatárolni, rózsaszínespirosasbarnáslilás szín :D az illata és az íze valami borzalmas, viszont ezt megbocsájtom neki mert nekem szuper tartós, és nem szárít!:) be fogok szerezni több árnyalatot is.

Csebix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

anitaaa04

2017. június 9.

A katalógusban szép árnyalatnak tűnt, élőben kicsit csalódás volt(Cranberry blush).Tartósnak abszolút nem mondanám viszont szépen hidratál, az illatát imádom!Újravenni nem fogom, egyszer el lehet használni.

anitaaa04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Lycium Chinense Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Isopropyl Lanolate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Vegetable Oil, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Paraffin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate
Fényvédők: Octinoxate, Octocrylene
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, CI 77491, Red 27 / CI 45410, CI 77492, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.