KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 25.

Lelőhely:   tanácsadónők

A kétoldalú applikátor kiemeli a szempillákat. A rövid sörték megemelik és göndörítik a pillákat, a hosszabb sörték pedig különválasztják és optikailag hosszabbítják azokat.

MolnarNikolett0315

2019. január 8.

Én nagyon szerettem ezt a szempillaspirált.Szép pillákat eredményez és nagyon egyszerűen lehet használni, nem tapasztja össze a pillákat és a feketeségével is nagyon meg vagyok elégedve.

MolnarNikolett0315
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

nyk

2019. január 3.

Nagyon szerettem ezt a spirált, évekig használtam. Nagyon jó volt a keféje, könnyen lehetett vele dolgozni és szépen lehetett rétegezni a festéket, mindennapi használatra tökéletes volt. Buliba persze kevés. :) DE! nemrég valamit változtattak rajta, ugyanis amit utoljára vettem spirál az a közelébe sem ér a régieknek. Fevitelnél könnyen összetapasztja a pilláimat, akármennyire is próbálom vékonyan felvinni, majd pár óra elteltével pereg lefele. Este pedig vmi borzalom eltávolítani, a sminklemosómat nem cseréltem le, az eddigi spirálokat könnyen eltávolította, de ezt az utolsót nagyon nagyon nehezen szedi le. Sajnálom, hogy megint az újítás áldozata lett egy termék. :/

nyk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Csilla123

2018. október 18.

A régi wonderlash. Azért 3 csillag, mert a régi nem, de ez lepotyog. Méghozzá elég hamar.

Csilla123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

tothnetti

2018. augusztus 4.

Nagyon szeretem! Mindig van itthon belőle egy bontatlan utánpótlás feketében és barnában, illetve vízállóban is. Nem potyog nap végére sem, szépen ível és szétválasztja a pillákat. Ajánlom!!!

tothnetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

rebekabanyai

2018. július 23.

Nekem nagyon bevált ez a termék. Most használtam el a harmadik tubussal és újraveszem. Nekem meghosszabbítja a pillákat és befeketíti azokat, a változás látványos. Nem pereg és nem kenődik el. Már ajándékba is ilyet vettem, nagyon ajánlom! :)

rebekabanyai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

ironkinga

2018. július 18.

Az előttem szólókhoz eltérően nekem a nap második felében már hullik le a festék. Volt már Oriflame-ből szempillaspirálom és nagyon bevált, és gondoltam ezt is kipróbálom, de ez most nem jött be:(
Szerintem ennek ellenére nagyon jól lehet a szempillát kifesteni vele, tetszik ez a kétoldali kefe, az alsó szempillákat is nagyon jól elérhetővé teszi ezáltal.

ironkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Csetty

2018. június 8.

Betartja, amit ígér. Csak ajánlani tudom. Már a sokadik darabom van meg belőle, mindig újra veszem :)

Csetty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

cicamokusz

2018. május 16.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Rég óta újra vásárolom. Van, hogy kíváncsiságból kipróbálok más terméket, de ehhez képest mindig csalódok. Nem pereg le, szép látványos, fekete pillákat kreál.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

NovErke

2018. április 30.

El lehet használni, nem rossz, de csak feketébbek lesznek tőle a szempilláim, nem íveli, nem emeli ki. Viszont előnye hogy tartós, nem pereg le, és nem tapasztja össze a szempillákat.

NovErke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

ortyika10

2018. április 17.

az elején rettenetesen folyós volt, majd miután beszáradt picit nagyon szépen tette a dolgát :)

ortyika10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.