Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"A fedőlakk pillanatok alatt megszárad, várnia sem kell! Védje kedvenc körömlakkját a fényes hatást nyújtó The ONE gyorsan száradó fedőlakkal. Tartósabbá teszi a lakk színét, tökéletesíti a manikűrt. Magas fényű UV-védőréteggel ellátva. Azonnal hat!"

hógolyó

2018. január 30.

Amit ígér betartja. Nagy jó! Gyorsan szárít, szép fényt ad. Újra vevős, ha akciós lesz :)

hógolyó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)