KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lehúzható körömlakkalap a körömlakk könnyű eltávolításához. Sima, átlátszó réteget képez a körmön. Az intenzív színű és a csillámló körömlakkot is könnyedén eltávolítja. Védi a körmöket az elszíneződéstől. Széles applikátora megkönnyíti a felvitelt.

bellabloom

2018. október 29.

Valóban lehúzható, de közel sem olyan könnyen, mint például a nekem csodálatosan bevált S*lly H*ns*n alap- és fedőlakk. (Amit tudtommal nem is lehúzhatóként reklámoznak, és mégis.) Megemlítendő még, hogy "ragasztó alapú", vagyis ahelyett, hogy szépen, egészben úgymond lepattanna a körömről, nyúlik, mint a rágógumi... Egy hármast azért adok neki, mert valóban lehúzható és megvédte a körmöm az elszíneződéstől, ahogy azt egy alaplakknak kell. Az applikátora olyan, mint az összes többi Oriflame-es lakké, nekem a felvitelt nem nehezíti.

bellabloom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.