KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2018. január 9.

Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Balzsam-hatású ajakrúzsalap természetes shea-vajjal. Sima alapot képez, fokozza az ajakrúzs árnyalatának intenzitását és tartósságát, és a kontúrvonalon belül tartja a rúzst.

danyadi77

2018. június 6.

update:
Napi rutinom része, nagyon szeretem. Nem lesz lerobbanthatatlan tőle a rúzs, de lényeges különbséget érzek a használatával. Kicsit mattosít is, van olyan rúzsom, ami sokkal szebb, ha ilyet teszek alá.
Néhány alkalommal használtam, de úgy tűnik, teszi a dolgát. Azt nem mondom, hogy intenzívebb színűvé teszi a rúzst, de mintha picit tartósabb lenne. Olyan,mint egy szilikonos primer csak balzsamos hatással. Még tesztelem tovább.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

update:

nita99kasler

2018. február 25.

Mindennapos rúzshasználóként elégedett vagyok vele. Éjszaka is hidratálom az ajkam, ezt pedig közvetlen ajakradírozás után és rúzshasználat előtt teszem fel. Pont annyira nyeli el a bőröm amennyire szükséges. Egyenletesebbé teszi az ajkamat. Eddig jár az 5*, hosszútávú véleményt majd update-elek ha van változás.:)

nita99kasler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!