KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal csökkenti a pórusok láthatóságát. Bőrvédő E-vitaminnal és Pore Blurring Technológiával. Felitatja a bőrről a felesleges faggyúváladékot, matt hatást nyújt. Tartósabbá teszi a sminket, párás környezetben is. Selymes, könnyű formula, amely tökéletesíti a bőr megjelenését.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate