KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal csökkenti a pórusok láthatóságát. Bőrvédő E-vitaminnal és Pore Blurring Technológiával. Felitatja a bőrről a felesleges faggyúváladékot, matt hatást nyújt. Tartósabbá teszi a sminket, párás környezetben is. Selymes, könnyű formula, amely tökéletesíti a bőr megjelenését.

Oriflame Póruscsökkentő Primer 1190,-
Ár: 1190 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

mariann33

2018. október 14.

A vélemények miatt rendeltem belőle,és már az utánpótlás is megérkezett,mert nagyon jó termék szerintem.
Egyáltalán nem ad matt hatást,pedig száraz,vízhiányos a bőröm,de kevésbé fényes mint pl.a Novage pórusfinomító alap az Oriflametől,így egész nyáron ezt használtam.
Az alapozó nagyon szépen terül rajta(Giordani gold mineralt használok),természetes hatást kelt,én nem szeretem a teljesen mattot semmiben,mert élettelen,természetellenes hatást kelt minden ami matt,úgy érzi az ember,hogy hiányzik valami..
A titka számomra az,hogy összerázom a tubust mielőtt kinyomom a kencét,mert a primerek hajlamosak különválni,és van hogy csak az átlátszó szilikon érkezik elsőnek a tubusból.
A 20ml-es kiszerelést először kevésnek gondoltam,de sokáig elég mindennapos használat mellett is.
A pórusokat szetintem nem csökkenti jobban mint más,de összességében nagyon elégedett vagyok,hisz újravettem,és biztosan fogok még rendelni.

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

LianaLia

2018. július 10.

Nagyon kevés kell belőle,hamar beszívódik. Tartósabb az alapozó rajtam, de amit a legjobban szeretek benne,hogy tényleg mattít,nem csak igéri. Szuper termék ☺

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Vexi

2018. május 18.

Nekem nagyon jól bevált, szépen bele lehet dolgozni a hatalmas pórusaimba. Ez után felkenem az alapozót, és tökéletes lesz a végeredmény. Nem csinál miteszereket, és nincs vakolat érzés utána.

Vexi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Barbika1000

2018. március 18.

Sokkal tartósabb az alapozó, a T-zónában kevésbé zsírosodik a bőr. Jó termék az árát is megéri a pórusokat minimálisan csökkenti

Barbika1000
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate