Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal csökkenti a pórusok láthatóságát. Bőrvédő E-vitaminnal és Pore Blurring Technológiával. Felitatja a bőrről a felesleges faggyúváladékot, matt hatást nyújt. Tartósabbá teszi a sminket, párás környezetben is. Selymes, könnyű formula, amely tökéletesíti a bőr megjelenését.

Oriflame Póruscsökkentő Primer 1190,-
Ár: 1190 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
PDEva

2019. január 2.

Karácsonyra kaptam, és örülök,hogy kipróbálhattam ezt a terméket. Az oriflame primerek nagyon jól működnek a bőrömön, és most sem csalódtam. Teszi a dolgát, azaz csökkenti! a pórusok láthatóságát. Csökkenti! - nem tűnteti el teljesen őket, valamennyire látszanak, de szerintem még így is nagyszerű az eredmény. Selymes érzetű, mattszerű (nálam nem teljesen matt) réteget képez, kifejezetten jó érzés volt "viselni". Szépen terül rajta az alapozó. Ha elfogy, szerintem venni fogom. :)

PDEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

mariann33

2018. október 14.

A vélemények miatt rendeltem belőle,és már az utánpótlás is megérkezett,mert nagyon jó termék szerintem.
Egyáltalán nem ad matt hatást,pedig száraz,vízhiányos a bőröm,de kevésbé fényes mint pl.a Novage pórusfinomító alap az Oriflametől,így egész nyáron ezt használtam.
Az alapozó nagyon szépen terül rajta(Giordani gold mineralt használok),természetes hatást kelt,én nem szeretem a teljesen mattot semmiben,mert élettelen,természetellenes hatást kelt minden ami matt,úgy érzi az ember,hogy hiányzik valami..
A titka számomra az,hogy összerázom a tubust mielőtt kinyomom a kencét,mert a primerek hajlamosak különválni,és van hogy csak az átlátszó szilikon érkezik elsőnek a tubusból.
A 20ml-es kiszerelést először kevésnek gondoltam,de sokáig elég mindennapos használat mellett is.
A pórusokat szetintem nem csökkenti jobban mint más,de összességében nagyon elégedett vagyok,hisz újravettem,és biztosan fogok még rendelni.

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

LianaLia

2018. július 10.

Nagyon kevés kell belőle,hamar beszívódik. Tartósabb az alapozó rajtam, de amit a legjobban szeretek benne,hogy tényleg mattít,nem csak igéri. Szuper termék ☺

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Vexi

2018. május 18.

Nekem nagyon jól bevált, szépen bele lehet dolgozni a hatalmas pórusaimba. Ez után felkenem az alapozót, és tökéletes lesz a végeredmény. Nem csinál miteszereket, és nincs vakolat érzés utána.

Vexi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Barbika1000

2018. március 18.

Sokkal tartósabb az alapozó, a T-zónában kevésbé zsírosodik a bőr. Jó termék az árát is megéri a pórusokat minimálisan csökkenti

Barbika1000
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate