KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

"Többszínű csillogás, magas fény, tökéletes megjelenésű ajkak különleges alkalmakra. A diszkrét csillogásért viselje önmagában. Az intenzív hatásért vigye fel az ajakrúzs fölé. Formulája egyszerű használatot eredményez."

LianaLia

2018. október 20.

Nagyon szép apró csillámok vannak benne, nem ragad,jó viselni. Önmagában vagy rúzs felett. Aki keres egy jó szájfényt pár száz forintért az gyorsan csapjon le rá, nov. 05- ig 300 ft- ért rendelhető a minikatalógusból. ( Business end Beauty)

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.