KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Captainblonde, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Nagyméretű szemhéjfilc szénfekete (Carbon Black) árnyalatban. Polymer technológiája tartós hatást nyújt. Applikátora precíz kontúr megrajzolására alkalmas. Jumbo méret, tollszerű kialakítás. Praktikus, egyszerű a használata.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pomme

2016. szeptember 4.

Két "húzás" között meg kell várni, amíg megszárad az előző réteg, mert ha nem, akkor tolja maga előtt a festéket, de ha nem kutyafuttában sminkelünk, akkor nagyon jó választás. Könnyű vele dolgozni, nagyon szép színe van, 2 -3 rétegben simán veri a zselés tusokat, pedig azok a kedvenceim. Biztosan újraveszem, mert a zselésekkel ellentétben ez nem nehéz, nem kenődik fel a felső szemhéjamra, mert gyorsan szárad, kibír egy egész estét, csak a tusvonal farkincája kopik meg egy kicsit, de egy másodperc javítani és megint tűéles lesz sokáig. Eszméletlenül könnyű lemosni, szó szerint egy csepp vízzel lejön, ez lehet, hogy valakinek hátrány, én kifejezetten szeretem, hogy nem kell küzdenem vele lefekvés előtt. Erős, fényes(ebb) fekete színe lesz száradás után, az ára meg egy vicc ezek után (655 Ft-ért vettem). Még kezdő tusvonalas koromban nagyon szerettem a Manhattan japán tusát, hát ez annál ezerszer jobb és pigmentáltabb. Jövök update-elni majd ha beszárad/kifogy, remélem sokáig bírni fogja.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Captainblonde

2016. május 13.

Ez jó! Könnyen lehet vele dolgozni és tartós is! Eddig Astort használtam, az kb. lerobbanthatatlan, de ez sem rossz, főleg ennyi pénzért.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.