KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Hansúlyos szemöldök a tartós formulájú kiemelővel. Csúcsos, finom összetételű applikátorával kiemelheti, formázhatja és hangsúlyosabbá teheti a szemöldökét, egyszerűen. Formulája nem maszatolódik, tartós fedést nyújt, természetes hatását egész nap élvezheti.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LyliaLinda

2017. október 12.

Nekem nagyon bejön! Alapból nem sok bajom van a szemöldökömmel, egész tűrhetőre tudom szedni, de néha itt-ott enyhén "hiányos" lesz, ha valamit elrontok. Ezzel a filccel nagyon jól tudom javítani. Sötét a szemöldököm, a filc színe nem üt el, órákkal később is olyan, mintha épp akkor kentem volna fel. Nem tudom, milyen lenne, ha konkrétan megrajzolni kéne az egészet, de így egy kis hangsúlyozásra és javításra tökéletes.

LyliaLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

edi01

2017. augusztus 20.

Jo a szine es kifejezetten azert szeretem mert nem eros egyaltalan es annyira eszrevehetetlen hogy meg van rajzolva vagy fel van toltve ennek ellenere nagyon tartos. Kicsit sokallom az alaparat bar en 500 ftert jutottam hozza

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

lucintaa

2017. július 6.

Nem tetszik, sajnos. :(
Legfőképp a szín intenzítására haragszom, ugyanis nulla! Már az első használatkor is. Nem lehet vele szépen rajzolni, maszatolódik, a hegye túl merev.
Nem, nem...pedig a The One szemöldök por az egyik nagy kedvencem, de ez egyáltalán nem győzött meg. :/ És nem is túl olcsó!

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nem tetszik, sajnos. :(

LauraPlaneta6

Korcsoport: < 18
2017. március 5.

Ez a termék valami borzasztó. Számomra egyáltalán nem tartós, alig fog, a vege bolyhosolódik es kb 1 hónap alatt beszaradt.Barátnőm ajánlotta es nagy reményeket fűztem hozzá, mivel a csúcsos vege eléggé jónak tűnt a szemoldokom kitöltésére de sajnos nem igy lett. 1800 Ft alatt fel tudok minimum 10 termeket sorolni ami jobb szemoldok festésre.

LauraPlaneta6
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 5.

b5bea

2017. február 5.

Fekete szemöldököm van, a filc színe kicsit világosabb, szürkés, de szuper összhatást tudok vele elérni és este is ugyanolyan szép, látható, mint reggel. Pillanatok alatt lehet vele vonalat húzni, satírozni. Pár hónapja használom, talán nem olyan intenzív, mint első használatkor, bár én ezt nem bánom, összességében viszont most is kiválóan lehet használni, nem száradt be.
Világos barna / szőkés szemöldökön is teszteltem, ott is remekül teljesített: szépen kiemel, természetes hatást kelt :)

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Betti21

2017. január 11.

Szépen meg tudom rajzolni vele a szemöldök vonalát de hamar kopik. Kár érte, mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Betti21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

AppleMaple

2016. december 26.

Az ecsete túl kemény, nem fog a hegye, csak az oldala és számomra túl sötét. Nekem nem vált be, pedig nagyon ki akartam próbálni.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Noah27

2016. október 13.

Nekem tùl sötét,sok festéket visz fel,"bolyhosodott" az applikátor vége és hamar kiszárad..

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

szaboalexa99

Korcsoport: < 18
2016. június 28.

Amit ígér, maximálisan teljesíti. Vízzel is könnyen lejön.

szaboalexa99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 28.

Amit ígér, maximálisan teljesíti. Vízzel is könnyen lejön.

Dorothien

2016. május 23.

Borzalmas termék. Karcol, nem jön belőle a festék, az ecset túl kemény.. Nálam kuka..

Dorothien
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.