KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thebobi, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. május 14.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők

Természetesen szép szemöldök a szemöldökspirállal, amelynek formulája rostszálakat tartalmaz. Tartást ad, dús hatást nyújt, megadja a szemöldök ívét. Precíz, kisméretű applikátorával könnyen formára igazítható a szemöldök. Egyedülálló formulája tartós hatású, vízálló.

3 árnyalatban kapható

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nkatika

2018. május 22.

Középbarna árnyalatát vettem meg. A kis kefe végre olyannak tűnik, amivel vékonyabb szemöldökön is lehet dolgozni. Csak sajnos nem tölti ki a hézagokat, ceruzával rajzolt vonalakat és a szálakat csak fixálni tudom vele. Úgyhogy ez inkább egy minimál, áttetsző színt adó, tartósító zselé. A pontok a kefét illetik.
Talán annak lehet nagyon jó barátja, akinek természet adta dús és formás a szemöldöke, csak igazítania kell. Sajnos, ez nem én vagyok.

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.