KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doriveszter, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A kondicionáló zselé vitaminnal látja el a vékony, töredezésre hajlamos pillákat és szemöldököt. Biotint és panthenolt tartalmazó Lash Revive Complex-összetevője erősíti, rugalmassá és fényessé teszi a pillákat. Vigye fel nappal vagy este a megtisztított szempillákra és szemöldökre.

690 Ft Oriflame The One Szempilla- és Szemöldök-kondicionáló Zselé
Ár: 690 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Brndtt

2018. július 17.

Semmi változást nem veszek észre a szemöldökömön és a szempillamon. Az első pár hónapban minden este használtam. Mostmár reggel is felteszem ha nincs kedvem kisminkelni magam.

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Illa

2018. július 2.

Szemdökzselének vettem, de sajnos elég gyenge. Nem tartja a helyükön a szálakat, használat után kb.1 óra múlva ismét borzas a szemöldököm. Az Alverde sokkal jobban bevált.

Illa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Lovemyhair

2018. január 27.

Szempillámra használom. Nem olyan brutálisan szuper termék, de nem is rossz. Ápolja a pillákat és mintha egy ici picitt növeli is. Szempillaspirál alá nem ajánlom, mert eléggé összeragad és csomós lesz tőle. Szemöldökre még nem próbáltam.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

kviktoria

2017. október 20.

Kócos szemöldökömre használom, arra nagyon bevált, egész nap helyén tartja a rakoncátlankodó szálakat.

kviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Kmerci

2017. október 12.

Semmit nem használt, ugyan úgy hullottak a szempilláim már annyira hogy látszódtak a hiányzó pillák és így rések voltak a szempillasoron ami nagyon feltűnő főleg ha kispirálozom..próbálom helyre hozni őket alverdes szempilla növesztővel és éjszakai spirállal.

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

rammy717

2017. augusztus 10.

Sajnos lusta vagyok mindennap használni, így a hatásáról nem nagyon tudok véleményt mondani. Néha használom szemöldökre és szempillára is. Szemöldökömön szoktam áthúzni, ha nem áll szépen, arra tökéletesen bevált, helyén tartja. Az állaga is tetszik, felvitel után észrevehetetlen.
Uppolok, ha sikerül beiktatnom a napi rutinba. :)

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Uppolok, ha sikerül beiktatnom a napi rutinba. :)

Blackxentric

2017. július 4.

Naponta használom, minden este illetve szempillaspirál alá bázisnak. Van egy Catrice szempillaspirálom amivel nagyon szép pillákat tudok csinálni, de hullanak tőle a pilláim. Így, hogy ezt használom előtte ez megszűnt. Használok szempilla hosszabbító szérumot és mellé ezt. Egy biztos, kárt nem tett és az említett spirál melletti hullás is megszűnt. Ezért önmagában megérte.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

IldiWolford

2017. július 3.

Nagyon jó, ott tartja a szálakat ahol kell. És nagyon sokáig elég. Szemöldökre és szempillára is tökéletes!

IldiWolford
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Katsura

2017. május 7.

Szemöldökre és szempillára is teljesen rendben van. Nagyon szuper vele dolgozni és helyén tartja a szálakat. Újra fogom venni!

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Nime

2017. április 12.

A szemöldököm fixálására szoktam használni és nagyon jó :3 Nem próbáltam még a szempillámra,és mivel már használtam színezett termék fölé így ezt már nem is fogom,de mindenképp újraveszem mert nagyon bejövős :3

Nime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin, Caprylyl Glycol, Urea, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.