KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doriveszter, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A kondicionáló zselé vitaminnal látja el a vékony, töredezésre hajlamos pillákat és szemöldököt. Biotint és panthenolt tartalmazó Lash Revive Complex-összetevője erősíti, rugalmassá és fényessé teszi a pillákat. Vigye fel nappal vagy este a megtisztított szempillákra és szemöldökre.

Kmerci

2017. október 12.

Semmit nem használt, ugyan úgy hullottak a szempilláim már annyira hogy látszódtak a hiányzó pillák és így rések voltak a szempillasoron ami nagyon feltűnő főleg ha kispirálozom..próbálom helyre hozni őket alverdes szempilla növesztővel és éjszakai spirállal.

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

rammy717

2017. augusztus 10.

Sajnos lusta vagyok mindennap használni, így a hatásáról nem nagyon tudok véleményt mondani. Néha használom szemöldökre és szempillára is. Szemöldökömön szoktam áthúzni, ha nem áll szépen, arra tökéletesen bevált, helyén tartja. Az állaga is tetszik, felvitel után észrevehetetlen.
Uppolok, ha sikerül beiktatnom a napi rutinba. :)

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Uppolok, ha sikerül beiktatnom a napi rutinba. :)

Blackxentric

2017. július 4.

Naponta használom, minden este illetve szempillaspirál alá bázisnak. Van egy Catrice szempillaspirálom amivel nagyon szép pillákat tudok csinálni, de hullanak tőle a pilláim. Így, hogy ezt használom előtte ez megszűnt. Használok szempilla hosszabbító szérumot és mellé ezt. Egy biztos, kárt nem tett és az említett spirál melletti hullás is megszűnt. Ezért önmagában megérte.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

IldiWolford

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

Nagyon jó, ott tartja a szálakat ahol kell. És nagyon sokáig elég. Szemöldökre és szempillára is tökéletes!

IldiWolford
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

Katsura

Korcsoport: < 18
2017. május 7.

Szemöldökre és szempillára is teljesen rendben van. Nagyon szuper vele dolgozni és helyén tartja a szálakat. Újra fogom venni!

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 7.

Nime

2017. április 12.

A szemöldököm fixálására szoktam használni és nagyon jó :3 Nem próbáltam még a szempillámra,és mivel már használtam színezett termék fölé így ezt már nem is fogom,de mindenképp újraveszem mert nagyon bejövős :3

Nime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

szofiaa

2017. február 6.

Szuper termék, a szemöldökömre használtam sokáig és szép eredményt értem el vele:)

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Captainblonde

2017. február 1.

Hónapok óta használom a csoffadt kis vékony, erőtlen pilláimra, és voilá! Szempillaspirál felkenésekor szépen meredeznek felfelé, nem fittyednek le, érezhetően vastagabbak és erősebbek, és ami szemmel látható, hogy hosszabbak is lettek! Műszempilla felrakásnál vette észre a kozmetikus, hogy 0,2 mm-rel nagyobb pillákat kell feltennie, pedig akkor még csak pár hete használtam! Szóval ez egy szuper kis cucc, kitartóan kell használni, és beválik! (azóta nem is rakatok fel műpillákat ;) )

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

csokibeka

2017. január 20.

Úgy vettem észre miután elhasználtam, hogy tényleg ápolta a pilláimat. Használata után göndörebbek, fényesebbek lettek, mindig feltettem ha nem mentem sehová, de nem hiányzik, így nem vettem újra. Szemöldökömnek is ápoltabb hatása lett tőle, akcióban megéri az árát :)

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

DeaFlora

2016. november 18.

Nem növeszti a pillákat (ezt sehol sem ígérik!), hanem kondicionálja, de azt valóban.
Nekem nem bírja a sminkelést a szempillám, sajnos elkezd kihullani 2 hét smink után (este rendesen le van mosva).
Viszont amióta este evvel kenem, nem hullik. Újra fogom venni!

DeaFlora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

Viszont amióta este evvel kenem, nem hullik. Újra fogom venni!

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycerin, Caprylyl Glycol, Urea, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Vízmegkötő és bőrjavító (skin conditioning) szer. A bőrön alkalmazva selymes és lágy érzetet nyújt.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.