KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szuper tartós, magasfényű körömlakk pazar, ünnepi árnyalatokban. Formulája Expert Gel technológiát tartalmaz. Nem pattog le, nem fakul, megőrzi színét. Széles applikátora egyszerű, precíz alkalmazást tesz lehetővé.

5 színben kapható

nagyheni92

2017. november 14.

Nekem rengeteg körömlakkom van! De tényleg! Nálunk bent a munkahelyen a csajok rendelgetnek az Oriflameből és meggyőztek, hogy vegyem meg ezt a körömlakkot a Blue Mirage, ez ilyen sötét kék csillámos színű! És milyen jól tettem! Nem nagyon hittem benne, de azonnal megszárad, fedőlakkal pedig nagyon tartós és ugyanolyan élénk a színe is! Azóta megrendeltem még 2 színt! Ajánlom mindenkinek! Számomra sokkal jobb minőségű mint pl egy L’oreal vagy egy Rinmel! Vagy csak nekem volt ezzel szerencsém

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Judy101

2017. szeptember 17.

A Rosy Nude színt használom, és én öt csillagot adok neki. Két rétegben, plusz fedőlakkal egy hétig bírja. Persze amennyire tudok vigyázok rá (pl. a konyhában szinte mindent gumikesztyűben csinálok), de akkor is. :)

Judy101
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Csutak

2017. július 4.

Kicsit csalódott vagyok. Ma kaptam meg egy újabb rendeléssel egy másik színt ebből a lakkból és egy rétegben alig látszik. Két rétegben meg két nap után lejön, mint a másik színnél. Nem örülök neki, de elhasználgatom őket.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

dorikatapal00

2017. január 29.

Arany szín van nekem, de inkább ezüstös hatása van, ráadásul lejön 2 nap alatt nagy része. A lemosás is szörnyen nehéz a kis csillámdarabok miatt.

dorikatapal00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

kovacsfruzsika

2017. január 28.

Nekem nagyon tartós és szép, bár valahogy olyan hamar kifogy az üvegcse :(

kovacsfruzsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Nekem nagyon tartós és szép, bár valahogy olyan hamar kifogy az üvegcse :(

pcsillu

2017. január 10.

Én kedvelem ezt a lakkot. Nekem a sötét kék van meg, gyönyörű szép körmön, mattítva is nagyon jó. Az ecsetét szeretem, kényelmes használni. Viszont mindenkép vigyetek fel alá valamilyen átlátszó lakkot mert nekem volt olyan, hogy megfogta a körmöm. És fedőlakkot is ajánlok. Így tartós, pedig nekem nagyon hamar ledobja a körmöm a lakkokat.

pcsillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ci 15880, Red 6 / CI 15850, CI 77491, Aluminum Powder / CI 77000, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77499, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.