KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az Oriflame első foszforeszkáló fedőlakkja, amely még vibrálóbbá és különlegesebbé teszi a körmöket. Vidd fel a fedőlakkot a körömlakkra az extravagáns hatásért, vagy használd magában!"

NovErke

2019. január 11.

Egyedül azért kap 4 csillagot mert még nem volt alkalmam látni, hogyan foszforeszkál. De mint fedőlakk, 5*! Nem vagyok túl ügyes a lakkozásban, 1-2 helyen mindig elmaszatolom. De ez a lakk olyan szépen terül el és olvad bele az alsó rétegbe hogy a hibák el is tűnnek és szép, fényes és sima lesz a végeredmény. Mivel gyorsan szárad, így is marad mert ebbe már nem érkezek belenyúlni. Valamint az ecsetével is tök jól lehet dolgozni. Majd írok még ha láttam, hogy foszforeszkál, de ha az a funkciója netán nem jó, akkor is újra fogom venni.

NovErke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.