KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: tviki1298, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A kiváló hatékonyságú bőrtökéletesítő szérum gazdagon tartalmaz InstantGlow-komplexet, amely egyenletesebbé teszi a bőr tónusát, és fokozza a ragyogását. A perzsa selyemfa-kivonat helyreállítja a károsodott sejtek szerkezetét, stimulálja a bőr természetes kollagén szintézisét, erősíti a bőr ellenállóképességét, így láthatóan csökkenti a fáradtság jeleit a bőrön.

Jeanette88

2017. november 15.

Jó áron jutottam hozzá, a szemkörnyék ápolóval együtt szettben. A bőröm kellemesen sima, lágy tapintású utána de kb. ennyi. :( Napi krém helyett használom el. Nem venném újra, főleg mert az illata nagyon zavar.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Noah27

2016. november 23.

Nekem bevàlt!jó,az igaz,hogy ebben az àrkategóriàban van jobb is,de kifutó termèkkènt jò àron vettem. Kellett neki kb.4hèt,mire vàltozàst èszleltem. Üdèbb,puhâbb,hidratâltabb a bôröm,jó rà sminkelni is. Az egysèges bôrkèp annyira nem jön,de valamelyest hozta,javított a bôröm minôsègèn. A novAge verziója iszonyat dràga,ìgy ha ez elfogy,nem veszem ùjra.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

fomsarb

2016. szeptember 6.

Tökéletes termék! Az illata, a doboza, az állaga, a hatása mesés. Csak jót tudok rá mondani. Igaz, nem olcsó, de annyira jó hatása van, hogy nem sajnáltam az arcomon túl a felkaromon is problémás bőrfelületre kenni. Mindig várom, mikor akciós és akkor veszek kettőt. Már két éve használom. Ja, és plusz pont, hogy a nyáron kicsit lepirult bőrömet nyugtatta és NEM HÁMLOTTAM LE!!!

fomsarb
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Viki032

2016. július 12.

Én is csak az 5 ml-set vettem meg. Nem igazán éreztem változást a bőrömön. Gyorsan beszívódik.

Viki032
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

Luca4

2016. április 19.

Imádom(:

Luca4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Imádom(:

Nikita0828

2016. március 23.

Szerintem nem rossz termék, bár tény, hogy ritkán használom. Eddig nem okozott irritációt, de azt észre vettem, hogy ha egy leheletnyivel többet teszek kukacosodik a bőrömön, nem szívja be. Ettől még elhasználom, nyárra könnyebb állagú, mint a nappali krémje.

Nikita0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

Cu2tka-baba

2015. március 21.

Sajnos én is kiütéses lettem tőle:( borzasztó pedig reménykedtem:/

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Sajnos én is kiütéses lettem tőle:( borzasztó pedig reménykedtem:/

laracroft

2015. március 10.

Én is csak az 5 milis mintát vettem meg, szerencsére. Már amikor kinyomom a tubusból, látszik, hogy opálos fényvisszaverő részecskéket tartalmaz, ergo nincs valódi pozitív hatása, pusztán optikai tuning. Hidratálni nem hidratált, simább sem lett a bőröm. Szerintem nem sokat ér...

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

CocoSunrise

2014. december 17.

Még jó, hogy csak az 5 ml-es mintát vettem. Annyit csinál, hogy a szilikontól puha és sikamlós lesz a bőr. Semmi pozitív hosszútávú hatása egy ilyen krémnek nem lesz. Az összetevői sem tetszenek. Sminkalapnak nem rossz.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

Vivien0220

2014. december 11.

Sajnos csatlakoznom kell "Pandához"... az első 1-2 nap egész jó volt a bőrömnek, jó volt rá felkenni az alapozót... most járok a 3. napnál és az egész szemem alatt tele vagyok apró kiütésekkel....

Vivien0220
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 11.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.