KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek

Hidratáló hatású szemkörnyékápoló krém hűsítő masszírozó fejjel. Frissíti és ragyogóbbá teszi a fáradtnak látszó bőrt a szemkörnyéken. Csökkenti a sötét karikák megjelenését, a szemhéj duzzadtságát és az első mimikai ráncok láthatóságát. Szabadalmaztatás alatt álló perzsa selyemfa-kivonatot tartalmaz, amely fokozza a bőr ragyogását és megakadályozza a bőr öregedését.

WAME123

2017. augusztus 10.

Hosszabb ideje használom már ezt a kis szemkörnyékápolót és nagyon szeretem. Minden nap reggel és este szupergyorsan és higiénikusan tudom megoldani a szem körüli bőr hidratálását. Remélem segít késleltetni a szemkörnyéki ráncokat :)). Mindemellett az illata is finom. :))

WAME123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

ami2015

2016. január 2.

Én is vettem egy ilyet. Nem tapasztaltam eddig semmi hatását, pedig már a felét elhasználtam. Pozitív, hogy nem bántja a szemem és hogy a golyós megoldással egyszerű a használata, de ennyi, újra nem veszem, az biztos.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Norih

2016. január 2.

Megvagyok vele élegedve,általában a pamper napomon használom. Tényleg felfrissití a szemkörnyéket. Nagyon jó állaga is van, de azért bele kell masszírozni a bőrbe!

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Ivett0502

2015. március 25.

Ez egy könnyű kis szemkörnyékápoló. Kellemes a használata, jó az állaga, nem csípi a szemem. Szóval én meg vagyok vele elégedve.

Ivett0502
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.