KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bebuska94

2017. november 15.

Imádom! Kár, hogy ujjal kell bele nyúlni, mert nem túl higiénikus.. Általában a számra szoktam kenni.

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

MedicineDerm

2017. június 19.

Ajándékban kaptam, nekem nem ízlik az illata, túl mesterkélt, és egyébként inkább csak zsírosít, mint hidratál. Mondjuk megnézve az INCI-t, az alapján ásványi olajak adják, amivel alapvetően nincs semmi bajom, de hidratálni nem fognak, és az okkluzív hatásuk miatt nem szívesen használom. Nem irritál, de kifejezetten nekem nem jó semmire. Sokkal jobb sűrű shea vajas, kókuszolajas, argánolajas hidratáló balzsamaim vannak...

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

VanillaBlossom

2015. november 28.

A szemem, a szám, és az arcomon néhány terület néha annyira kiszárad, hogy "pikkelyessé" válik. Van egy gyógyszertári krém, amit használok, és segít, de annak is idő kell, míg kifejti a hatását. Ezek a kis balzsamok azonban 1-2 óra alatt megoldják a problémámat. IMÁDOM!
Nagyon zsírosak, ha valaki nap közben keni fel, számoljon azzal, hogy fényleni fog az arca, de ez a kis kellemetlenség teljesen megérni az árát!
Az illatuk is nagyon jó, persze ki mit szeret... Viszont van választék bőven.
Nekem mindig lapul 1-2 tégely a táskámban vagy a zsebemben. Kb. olyan alapdarabbá vált, mit a mobil, vagy a zsebkendő....

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Az illatuk is nagyon jó, persze ki mit szeret... Viszont van választék bőven.

Damayanti

2015. február 12.

Főleg ajakápolónak használtam. Nem rossz, egy fokkal jobb, mint a karamell változat, de azért az Yves Rocher vaníliás ajakbalzsamja klasszisokkal jobb és az - ezzel ellentétben- nem hagy ragadós, zsíros kis réteget maga után egyetlen pillanatra sem, nemhogy néhány percre. Ráadásul ennek kevéssé higiénikus az adagolása is a bele nyúlkálós megoldás miatt, ami mondjuk a szutykos fővárosban járva pl. érdekes tud lenni. Árban meg kb. azonos, szóval...

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

kreni94

2014. december 6.

Imádom ezeket a kis csoda szereket én az ajkamra szoktam kenni és elég jól hidratál nincs vele bajom és a vaniliás a kedvencem imádom !!!

kreni94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 6.

babackaa

2014. április 20.

Sziasztok! Imadom ezeket a kis csodaszereket...mar lassan beszerzem az osszeset :) de ez az egy amit sosem talalok a katalogusba :( egy olyan keresem lenne hogy aki tud rendelne nekem es en megvennem tole! Szombathelyi vagyok ha szukseges a postai megoldas allom a koltsegeket! Elore is koszonom!

babackaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 20.

Bajbus

2014. április 4.

Nagyon szeretem, szépen hidratálja az ajkakat, én máshova nem használom. Az illata is nagyon finom, csak a kivarázslása érdekes a tégelyből főleg ha hosszú a körmöm :D Reggelente szoktam használni, egy kis extra hidratálásért.

Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Dorotien

2013. november 4.

Kellemes az illata, és egészen jól hidratálja is az ajkakat. Egyetlen bajom vele, hogy utálom mikor ujjal kell belenyúlni, ráadásul ennek elég szűk a teteje.

Dorotien
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 4.

szandymakeup

Korcsoport: < 18
2013. július 21.

Nagyon jól hidratálta a számat ... mellesleg élek halok az illatáért .. IMÁDOM ♥♥♥

szandymakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. július 21.

Babooca

2013. április 27.

Szerettem ezt is, a 2. ilyen balzsamom volt. Kellemes vaníliás puding illata van. Mindenhova kenegettem, akkor még nem voltak fontosak nekem az összetevők, ma már igen, ezért csak az illata miatt veszem elő és használom parfüm helyett.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate