KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Gigi81, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2 árnyalatban kapható.

Vivszii987

2017. február 27.

Sarganak tunik de felkenve ez teljesen eltunik,igazodik a borom szinehez. Konnyu eldolgozni,jol fed es viszonylag tartos is. Jobban tetszik mint a catrice camouflage folyekony korrektora mert az valoban sarga,meg a legvilagosabb arnyalata is es tul mu hatasu valahogy azzal nem tudok szepen dolgozni ha keveset kenek fel akkor sem. Ez a veryme meglepett,azert adok 5 csillagot mert sajat markajahoz kepest is tulteljesitett de meg a rimmel korrektoromtol is jobban bejott.:)

Vivszii987
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

SophieHarmon

2016. november 16.

Ez volt a legtökéletesebb korrektor, amivel valaha találkoztam, minden szempontnak megfelelt. De úgy tudom , már nem gyártják, legalábbis nem volt már a katalógusban, és a tanácsadónő is azt mondta, hogy inkább térjek át másikra, mert nem lesz..... MIÉRT??????!!!!

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

szansza0518

2016. július 30.

Könnyű eldolgozni, kellemes illatú és a fedése is egész jó. A szemem alá is szoktam használni és arra is megfelelt. Elvileg teafa olaj van benne ,ami jó pattanásokra ,nekem ezen a téren nem vált be. Nálam ez a "van jobb is" kategória.

szansza0518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

balankaa01

2016. július 28.

A fedése átlagos, nagyon kevés van benne, ezért nem éri meg. Viszont a színe nagyon jól passzolt.

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

alexandra326

2016. május 10.

Jól fed, nem túl drága, sokáig elég. Több, mint egy éve megvan már, és csak most fog elfogyni.

alexandra326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Emci

Korcsoport: < 18
2016. március 25.

Nagyon szeretem!Ajándékba kaptam, ezért árat nem tudok mondani.Hiába csak 1 gramm nagyon sokáig jó /nekem évek óta megvan/.Eléggé tartós, nem kenődik el egészen nap végéig, a színével csak az az egy gondom, hogy csak ősszel, és télen tudom használni, mert nagyon világos, pattanásokat leszárítja, leviszi a nagy gyulladt göböket!Táskámba kényelmesen el fér.Viszont nem veszem újra összetevője miatt meg a színe miatt, és lecserélem a Müller egy sajátmárkás korrektorjára, ami a CV pattanás elleni fedőstift cinkkel és szalicilsavval!

Emci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 25.

citylight900

2016. február 27.

Tartós, jó fedésű, könnyű felvinni, jó állagú. Rég óta használom, és még mindig nem akar elfogyni :D Mikor én rendeltem, akcióban volt, megérte.

citylight900
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Loona

2016. február 24.

Éveken keresztül használtam, és a mai napig is használom ezt a korrektort, mert betáraztam belőle, a fürdőszobában és az aktuális táskámban mindig volt/van belőle egy, de ha a mostani 2-3 fél stiftem elfogy, több okból sem fogom újravenni. Teljes áron amúgy szerintem pöttyet túlárazott, annyit ár-érték-arányban nem ér, én 6-700 forintos akciókban táraztam be mindig belőle.

Az Oriflame-nek anno volt egy natúr színű csomagolású, picit drágább árkategóriás, picit vastagabb, de még mindig vékony, ugyanilyen kicsavarós-stiftes korrektora, ami ennél több árnyalatban volt kapható, na annak a Porcelain árnyalata volt a kedvenc korrektorom, aztán (ahogy az lenni szokott, ha nekem valamiből valami végre beválik :P ) 2010 körül ez az árnyalat kikerült a színpalettából, így a tartalékok elfogyása után másik korrektor után kellett néznem. A rúzs vastagságú korrektorokat sosem szerettem, nem tudom őket rendesen használni, mert a legtöbbször nincs szükségem ilyen vastagságra, (pattanásokra, ezek utáni foltokra használom), vékonyból viszont nem volt sok választási lehetőségem (amúgy nem értem, hogy miért annyira ritka az ilyen keményebb állagú, stiftes vékony korrektor... a vékonyabbat lehet nagyobb foltra kenni, a vastagabbal csak túl nagy területre megy a cucc), erre pedig emlékeztem az Oriflame katalógusból, így megrendeltem a világosabb árnyalatát.

Én szeretem az adagolóját. Igen, romlott már el nekem is a kicsavaró, de több év alatt évi 2-3 elhasznált stiftből mindössze egyetlenegyszer, és kidobnom akkor sem kellett (kifelé működött, vissza nem lehetett csak tekerni. Az lett a fürdőszobai, nem a rohangálós darab, és csak picit jobban oda kellett figyelni, hogy annyit csavarjak ki, amennyit fel is kenek).

Ha nem kell eldolgozni, csak célirányosan felkenni, akkor jó a fedése, ujjal eldolgozva viszont rögtön átlátszik a folt. Tartóssága eleinte teljesen rendben volt, reggel felkenve nap közben csak akkor kellett utánkennem, ha véletlen elkentem, mostanra viszont valamiért délutánra részben "leolvad", átlátszanak a foltok, megfelelően mattító krémmel is. Ami szintén arra késztet, hogy másik korrektor után nézzek, az az, hogy csak két árnyalatban kapható, és rajtam a világosabbik is meglátszik, elüt kicsit, nagyon oda kell figyelnem és vékonyan, rétegezve kenni, a széleit pedig utólag eldolgozni, hogy ne legyek foltos.

Három és felet kapna, de legyen négy a viszonylag ritka, vékony kiszerelése miatt.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Heloise

2016. február 15.

Ajándékba kaptam egy ilyen korrektort, gondoltam napközben jó szolgálatot tehet a sminkem frissítéséhez, a szem alatti karikák eltűntetésére. Sajnos arra nem vált be. Lehet, hogy bőrhibákra jó mert arra nem próbáltam, de szem alá semmiképp sem ajánlom. Túl olajos, és mivel egyáltalán nem szárad meg ezért elmászik a helyéről. Elmaszatolja a szem alatti sminket, ezzel vállalhatatlanná téve azt. Púderrel esetleg lehet fixálni, de ezt is próbáltam, nekem grízes hatást eredményezett amit rögtön le is kellett mosnom.

Heloise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

dorottyahomonnai

Korcsoport: < 18
2015. december 10.

Tartós,jó fedésű

dorottyahomonnai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 10.

Tartós,jó fedésű

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.