KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. július 13.

Lelőhely:   tanácsadónők

A púder mattító formulája felitatja a bőrről a felesleges zsiradékot, elrejti a a kisebb bőrhibákat és megőrzi a bőr természetes tónusát.

bubilany

2017. november 17.

Régen nagy kedvencem volt ez a kis púder. Főleg a cuki púderpárna ragadott meg, de egyébként a púder se rossz, teszi a dolgát.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Katsura

2017. május 6.

Hát volt már jobb púderem is, de összességében nem olyan rossz. Végzi a dolgát, mattít, fixál. Egyetlen problémám vele: kiemeli a száraz részeket az arcomon. Mivel nekem főleg a homlokom, állam szárazabb meg az arcom kétoldalt, oda más púdert használok. De ez az egyetlen púder amit a szemüvegem nem tudott leszedni a szemem környékéről.

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Csipetke

2016. október 25.

Szép állagú púder a színt is sikerült eltalálnom.A fedésével van némi problémám de még használható. És használom is...Könnyű felvinni bár szerintem sokáig nem látszik az arcomon.A szivacsa borzalom.Nem sokat bírt sajnos.Pedig ez volt az egyik oka ,hogy megrendeltem,gondoltam praktikus ha már szivacs is van hozzá....

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Noah27

2016. szeptember 8.

Nagyon jól fed,könnyű az állaga,nem tömíti el a pórusaimat,egyszóval IMÁDOM!

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nagyon jól fed,könnyű az állaga,nem tömíti el a pórusaimat,egyszóval IMÁDOM!

pm2013

2016. augusztus 26.

Még "tudatlanabb" korszakomban került hozzám ez púder, amikor még mit sem tudtam arról, hogy mi van benne, s mit kapok a pénzemért. Mattítani mattított, de ugyanakkor rendesen ki is szárította a bőrömet minden alkalommal amikor ezzel fixáltam a sminkemet, mert nem csak az olajat szívta fel, hanem az összes nedvességet is kivette a bőrömből. Összetevőit tekintve, így utólag, nem is csodálom. Csupa nedvességfelszívó, szárító hatású összetevő, rengeteg tartósítószerrel és nulla hidratáló komponenssel.

pm2013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

balankaa01

2016. július 28.

Néhány használat után szétesett a szivacsa, majd nem sokkal ezután a púder is összetöredezett... De a színe nekem megfelelt, szépen mattít.
Összességében egy nagyon aranyos kis púder, de ezért az árért jobbat is lehet találni.

balankaa01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

ILoveGarnier

2016. június 13.

Viszonylag elég fényes a bőröm, főleg, ha alapozót is használok. Nekem kicsit világos a bőrömhöz, de egyébként remek kis púder. Illetve én még nem találkoztam olyan púderrel, aminek a szivacsa valamire való lett volna.

ILoveGarnier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

lenastewart

2016. május 11.

A hozzátartozó szivacs semmire se jó, ecsettel használom. Szépen mattít, a sápadt bőrömhöz is elég világos, és viszonylag tartós. Gyorsan fogy, és teljes áron nem éri meg, ezért 4 csillag.

lenastewart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

hopalmuci

2015. november 23.

Nagyon jó, kicsit világosít aminek én személy szerint örülök, jól mattit,nem látszik a zsíros, pattanásos böröm. Csak ajánlani tudom.

hopalmuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 23.

Kynee

2015. augusztus 9.

Púderecsettel használtam, a hozzátartozó szivacs semmire nem jó. Szépen mattit, árban jó, viszont nagyon gyorsan fogy. Nem lett a kedvencem.

Kynee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol