KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2012. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tedd ragyogóbbá bőröd tónusát. A színezett hidratálózselé hamvas, természetes ragyogást kölcsönöz a bőrnek. Használhatod önmagában vagy kedvenc alapozóddal.

Kiszerelés: 30 ml

tothbernadett

2015. november 22.

Számomra ez az abszolút pénzkidobás kategória. Semmire sem tudom használni, egy híg, olajos, vizes lötty.

tothbernadett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

lucintaa

2015. szeptember 25.

Két tubust elhasználtam már belőle, mert imádtam! :)
A világosabb árnyalat tökéletes volt, az állaga is pont megfelelő. Szép, egyenletes bőrt eredményezett, és az a barackos illat....egy hatalmas nagy plusz pont! :) Egy kis púderrel fixálva a zsíros bőrt sem nehezíti el.
Lehet, rendelek majd még. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Két tubust elhasználtam már belőle, mert imádtam! :)
Lehet, rendelek majd még. :)

Kynee

2015. szeptember 8.

Na akkor ömlengek én is egy kicsit. ;D Ez az a termék, amiért Oriflame-et rendelek évente 1x-2x.
Nincs túl sok bőrhibám, alapozó helyett használom és egy leheletnyi púdert teszek rá hogy ne csillogjon. Egyenletes bőrszínt ad és tökéletes alapot a púdernek. Nem csíkos, nem folyik le a melegben. Télen a világosabb, nyáron a sötétebb árnyalatot használom, de közepes bőrszínhez igazából mindkettő passzol. Kipróbaltam már néhány alapozót az évek során, 1 Avonosat találtam ebben az árkategóriában (calming effect) ami felveszi vele a versenyt de nekem nincs szükségem olyan erős fedésre.

Kynee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Guinevere97

2015. január 10.

Kellemes illatú, jól beszívódik a bőrbe, enyhe ragyogást ad neki. Egyedüli problémája, hogy kicsit olajos lesz tőle a bőr pár órán belül.

Guinevere97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 10.

Jutka1989

2014. december 20.

Nem szeretem a színezett krémeket és alapozókat, ezt is ajándékba kaptam. Kételkedve próbáltam ki, de nagyon megtetszett. Nem lesz tőle foltos az arcom, alig észrevehető, hogy rajtam van. A fényben látszik kicsit, mert akkor kis apró csillámok látszanak. Jó az illata is, hamar beszívódik. Nem lett tőle zsíros az arcom, csak több óra után kezdett kicsit fényleni az arcom a T vonalban (vegyes bőröm van).

Jutka1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

lilla96

2014. október 25.

Én színezett hidratálóként használtam, nekem nagyon bevált! Nincsenek bőrproblémáim, de adott egy egységes arcszínt és "ragyogást". Igazodott is, egyáltalán nem ütött el, de még is sokkal szebb volt tőle a bőröm színe és maga a bőröm is. Nekem még a fáradtság jeleit is eltüntette, amennyire kellett. Az illata isteni és puha lett a bőröm. Apró kis csillámok vannak benne de egyáltalán nem látszanak csak közelről! Amúgy meg fokozzák a hatást, az összképet. Nem kell használni tömítő alapozót, ha nem muszáj, egy ilyen is eléggé fed és hagy levegőzni úgymond. Én ötöst adok :) Ma már BB krémet használok, ott az Eveline vált be, de nagyon sokáig voltunk társak.:) Most pont láttam a katalógusban, úgy jutott eszembe, sajnos már ritkábban van ezért is szoktam le róla, de sokáig elég szokott lenni. Ez a két termék jött be eddig a legjobban az arcfény-színezett hidratáló-bb-cc piacról.:D A világosabb, barackos színűt használtam. Állagra is nagyon jó, krémes, folyós de nem is annyira, jól dolgozható. A színe pont ideális, nem fakó és nem is sötét, de nem is olyan ronda narancssárgás mint pár krémecske, mint pl a baleás..pedig baleában se csalódtam még. Na, szóval öt csillag.:)

lilla96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 25.

Orsyna

2013. október 23.

Nekem az illata tetszik a legjobban.Tényleg csak hidratáló arcfény mert nem fed, 2 árnyalatban kapható egy világos és egy sötétebb.A világosabb van meg és alig látszik ha felkenem csak a fényben apró csillámok látszanak közelről!!Nem hatalmas csillámok.Mivel zsíros a bőröm csak mértékkel használom és csak az orcákra.

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

gedeluca

2013. szeptember 10.

nyáron lenge alapozó és még a bőröm is puhább lesz tőle :)

gedeluca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

nyáron lenge alapozó és még a bőröm is puhább lesz tőle :)

cyberalice

2013. július 20.

Kellemes, egészséges fényt kölcsönöz, még akkor is, ha esetleg az egész arcom bekenem vele, nincs agyoncsillámozva (ami az egyik halálom, és féltem tőle, hogy emiatt nem fogom mégsem használni), nem leszek tőle diszkógömb. Különösebb hidratálást nem tapasztaltam, zsíros sem lettem tőle, nyárra ez pont elég. Kellemes illatú, az állaga is megfelelő volt számomra, kenhető.

cyberalice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

dorciiii

2013. június 26.

Nekem bevált :) szép, üde színt ad az arcnak, az illata pedig imnádnivaló :)

dorciiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 26.

Nekem bevált :) szép, üde színt ad az arcnak, az illata pedig imnádnivaló :)

Antioxidánsok: Ascorbyl Methylsilanol Pectinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.