KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Mane ‘n Tail

Ár:   £5   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   170 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   £5
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Nem-zsíros összetételű, gazdagon tápláló krém kezekre, könyökre és száraz foltokra. Puhítja a bőrt, erősíti és védi a körmöket.

Állatokon nem tesztelték.

ÚJ Original Mane ‘n Tail Hoofmaker Hand & Nail Therapy 57g
Ár: 700 , Eladó: strauszkinga
Állapot: új , Helyszín: Budapest III. kerület, fizetés: személyes átvétel

Lanett

2018. október 19.

Nekem is a beauty boxból van a delux mintám. Én átöntöttem egy tégelybe, így egyszerűbb a használata. Funkcióját tekintve jól teljesít, puha lesz a kezem a használata után. Viszont az összetevők miatt én sem venném meg. Ja és az "illata"....Mikor először a kezemre kentem, a mellettem ülő kolleganő elkezdte szagolgatni a hónalját, azt hitte ő az. :-D

Lanett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Kremcica

2018. október 19.

Egy angol beautyboxból kaptam kisebb kiszerelést. Sajnos elég vacak a csomagolása, önteni kell de nincs benne szűkítő. De ez nem annyira releváns mivel delux kiszerelés, a képen ahogy látom már ésszerűbb kialakítást kapott. Visszafogott, de azért jól érezhető illata van. Nekem nem tetszik, valamilyen rovarriasztóra emlékeztet. Az állaga krémes, se nem híg se nem folyós így könnyen eloszlatható és relatíve gyorsan beszívódik. Kicsit ragacsos (beszívódás után már nem) a hidratálása is közepes. Jó-jó de semmi extra ami miatt megvásárolnám. Most látva az incijét kicsit elszörnyülködtem, tele van illatanyaggal (ami még nem is ad jó illatot) mellette kétféle parabén, formaldelhidszármazék tartósítószerként. Nem vagyok vaskalapos az incinél, de ez botrányos.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Hydrolyzed Collagen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!